شاعری خواستارتسریع در پرداخت مطالبات گندم کاران شد

شاعری درنامه ای خطاب به رییس جمهور، تاکیدکرد دولت در پرداخت مطالبات گندم کاران تسریع بعمل آورد .
رییس کمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس درنامه ای به رییس جمهور وضعیت خرید گندم را تشریح کرد و خواستارپرداخت مطالبات گندمکاران شد.

متن این پیام به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر حسن روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

احتراماً براساس گزارش های واصله تاکنون،با عنایت به افزایش ۲۶.۴ درصد رشد وزنی خریدگندم نسبت به مدت مشابه سال قبل،حدود ۸ میلیون تن گندم از کشاورزان خریداری شده است که ارزش قیمتی آن حدود ۱۰۰۰۰ میلیارد تومان می باشد که از این میزان حدود ۵۴۰۰ میلیارد تومان پرداخت و الباقی مطالبات کشاورزان ۴۵۰۰ میلیارد تومان می باشد که حدود ۵۰ روز به تأخیر افتاده و باعث نارضایتی کشاورزان زحمتکش گردیده است.

لذا با توجه به نامگذاری امسال به نام اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و در راستای عمل به معنویات معظم له و حمایت از تولید داخل دربخش کشاورزی و ایجاد انگیزه برای کشاورزان،خواهشمند است دستور فرمایید نسبت به پرداخت مطالبات به هر طریق ممکن اقدام لازم به عمل آید.

در ضمن براساس برآورد انجام شده، پیش بینی می گردد تا پایان فصل خرید بیش از ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تن از کشاورزان گندم خریداری شود که لازم است برای خریدهای آتی نیز دستور لازم صادر شود.

علی محمد شاعری

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی

دیدگاه های این مطلب

4 نفر دیدگاه خود را در مورد این خبر بیان کردند. شما نفر بعدی باشید

 1. افرین به نماینده محبوب و شایسته

 2. با سلام حضور محترم نماینده شایسته مردمی
  جناب دکتر شاعری
  ضمن تشکر از مسئولیت پذیری جنابعالی به استحضار میرساند امسال روند تحویل گندم از کشاورز مناسب نبوده و به علت عدم تحویل ، موجب زحمات کشاورزان عزیز گردیده است که شرکت تعاونی روستای خرم چماز مصداق این ادعاست.
  امیدواریم کشاورزان عزیز در آینده شاهد چنین برخوردهای ناشایست نباشند
  با تشکر
  محمدرضا محمدنژاد

 3. آقا تازه خواستار تسزیع شده مسئولین زیاد جدی نگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *