احتمال رافت اسلامی برای معلم قائم شهری/

خلاصه خبر : با توجه به اینکه مدیر مدرسه طی نامه ای؛ کتباً درخواست تجدید نظر و مساعدت در خصوص ادامه همکاری این معلم را نموده اند و معلم مربوطه هم با اعلام ندامت و اذعان به عدم توجه به آثار سوء شانیت بخشی به برخی رفتارهای غیر اخلاقی و هنجار شکن موجود در متن این ترانه، درخواست مساعدت جهت جبران اتفاقات اخیر را داشته است، تجدید نظر خواهی آنان با حضور همه اعضای شورای نظارت مطرح و در خصوص ادامه همکاری وی تصمیم گیری خواهد شد.

اطلاعیه روشنگرانه آموزش و پرورش استان مازندران در خصوص رفتار معلم یکی از مدارس غیردولتی مازندران:

با توجه به اهمیت و حساسیت مدرسه و ماموریت آموزش و پرورش در جهت آگاهی بخشی و تعلیم ارزش های انسانی، نقش مربیان و معلمان در تبیین و تشریح و تربیت اخلاقی و انسانی دانش آموزان مخصوصاً در دوره ابتدایی از اهمیت بسزایی برخوردار است و بر کسی پوشیده نیست که آموزش و پرورش در الگوسازی و تربیت انسانی هایی کارامد و مسئولیت پذیر در تراز انقلاب اسلامی نقش مهمی دارد.

✅ لازم به ذکر است اگر در مدرسه ای رفتار غیر حرفه ای از معلمی سر بزند ،طبیعی است، آموزش و پرورش طبق ضوابط و مقررات در خصوص آن فرد و مدرسه تصمیم گیری نماید و این خواسته بحق مردم شریف ایران است که در لحظه لحظه شکل گیری شخصیت دانش آموزان، از روح و جان امید های ارزشمند این دیار پر گهر امانتداری و حفاظت گردد.

♦️ در مورد مسئله ی مدرسه مورد نظر تنها برخورد صورت گرفته به خاطر پخش موسیقی یا استفاده از روش های فرح بخش تدریس نبوده است، بلکه فعالیت هایی همچون «آغاز با نشاط» که تاکید بر ساماندهی مراسم صبحگاه مدارس با رویکرد استفاده از توانمندی های دانش آموزان داشته و یا طرح «سه دقیقه با نشاط» که در کلاس درس موجب ایجاد موجی از شور و نشاط در دانش آموزان می گردد با قوت و به شکل وسیعی در حال اجرا می باشد.
ایجاد رشته های تخصصی موسیقی در هنرستان ها، برگزاری سرود های همگانی و گروهی و همچنین برگزاری دوره ها و جشنواره های روش های برتر تدریس با رویکرد آموزش روش های خلاقانه و اثربخش تدریس نیز از دیگر اقدامات تحول آفرین در آموزش و پرورش استان است که خود مبین نگرش این نظام پویا در مسیر ایجاد رشد و پیشرفت در مسیر هدایت و تعالی دانش آموزان عزیز است.

🔻مع الوصف با توجه به اینکه مدیر مدرسه طی نامه ای؛ کتباً درخواست تجدید نظر و مساعدت در خصوص ادامه همکاری این معلم را نموده اند و معلم مربوطه هم با اعلام ندامت و اذعان به عدم توجه به آثار سوء شانیت بخشی به برخی رفتارهای غیر اخلاقی و هنجار شکن موجود در متن این ترانه، درخواست مساعدت جهت جبران اتفاقات اخیر را داشته است، تجدید نظر خواهی آنان با حضور همه اعضای شورای نظارت مطرح و در خصوص ادامه همکاری وی تصمیم گیری خواهد شد.

لازم به ذکر است از آنجائیکه یکی از وظایف اصلی شورای نظارت بر مدارس غیر دولتی،نظارت وارزیابی بر امور تربیتی و آموزشی مدارس غیردولتی می باشد؛
به همین منظور دراسرع وقت موضوع تجدید نظر خواهی این معلم و مدیر در شورای نظارت، با حضور تمامی اعضاء مطرح و با نگاه رافت اسلامی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

امید است با تلاش های بی وقفه و تأثیرگذار معلمان عزیز و ارزشمند شاهد برداشتن گام هایی بلند در جهت شکوفایی استعدادهای دانش آموزان و پرورش مدیرانی ارزنده برای آینده این کشور باصلابت باشیم.
ضمنا آیت االه معلمی نیز طی نامه ای به استاندار خواستار بازگشت معلم قائم شهری شد .

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *