پایان نمایشگاه‌های اسوه درشهرستان نکا/ تصویر

نمایشگاه‌های اسوه به همت پایگاه‌های مقاومت بسیج از یازده حوزه مقاومت در ۱۱ نقطه از شهرستان نکا، برپا و توانمندی‌ها و نمود اقدامات بسیجیان در بخش‌های مختلف، به نمایش گذاشته شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی شرق استان مازندران ، ، جانشین فرماندهی سپاه شهرستان نکا در حاشیه بازدید از نمایشگاه اسوه این شهرستان، گفت: نمایشگاه‌های «اسوه» با هدف به نمایش گذاشتن بخشی از دستاوردهای بسیج و نیز شناسایی پایگاه مقاومت برتر و اسوه در شهرستان نکا برگزار شد.


سرگرد حسینی افزود: پایگاه‌های مقاومت و اقشار مختلف بسیج شهرستان نکا دستاوردهای خود را در قالب ۲۵۰ غرفه در ۱۱ منطقه و حوزه مقاومت در عرصه ها و فعالیت های مختلف در این نمایشگاه‌ها در معرض دید علاقه‌مندان قرار داده‌اند.
او نمایش بخشی از فعالیت‌ و توانمندی‌های بسیج را از اهداف این نمایشگاه‌ها بیان و اضافه کرد: شناسایی پایگاه‌های مقاومت برتر، انتقال تجربه و تقویت و کمک به سایر پایگاه‌ها در کمک به رسیدن به اهداف از اهم برپایی نمایشگاه اسوه در سطح شهرستان و بخش های کازرون محسوب می‌شود.
حسینی ، اقتصاد مقاومتی، عفاف و حجاب، محصولات فرهنگی و هنری و … را از بخش‌های مختلف این نمایشگاه‌ها اعلام و اضافه کرد: کارشناسان بعد از بازدید، براساس شاخص‌هایی پایگاه‌های مقاومت بسیج را ارزیابی و برترین‌ها را برای حضور در جشنواره شهرستانی و پس از آن استانی، انتخاب می‌کنند.


وی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های مهم بسیج، برگزاری جشنواره اسوه در سطوح شهرستانی، استانی و کشوری است، گفت: برای ایجاد فضای رقابتی بین پایگاه‌های بسیج و ایجاد شور و اشتیاق در بین بسیجیان برای خدمت بیشتر به مردم و تبیین ارزش‌های اسلامی این جشنواره در مراحل شهرستانی، استانی و کشوری برگزار می‌شود.
سرگرد حسینی با بیان اینکه بسیج مردم دار، مردم یار و مردم دوست است، خاطرنشان کرد فعالیت های بسیج برای علاقمند و دوست دارنش امید آفرین است و برای دشمنانش خطر آفرین ، بسیج در تمام عرصه در کنار مردم به ارائه خدمات می پردازد .
شایان ذکر است این نمایشگاه ها از سوم تیر ماه شروع صبح امروز ۱۱ تیرماه بکار خود پایان داد .

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *