۵۰۰ برنامه فرهنگی اجتماعی دردهه فجر امسال درنکا/فجر انقلاب ۱

فرماندار نکا اعلام کرد: در دهه فجر امسال بیش از ۵۰۰ برنامه فرهنگی اجتماعی در شهرستان نکا به اجرا در خواهد آمد .
به گزارش نیکاخبر ؛ عبدالرضا بابایی عصر درجمع اصحاب رسانه شرق مازندران گفت: در دهه فجر امسال بیش از ۴۷ پروژه افتتاح خواهد شد .
او گفت برای افتتاح و یا کلنگ زنی بیش از ۴۷پروژه در بخش های مختلف بیش از ۴۲۱میلیارد تومان هزینه شده است .

فرماندار نکا با بیان اینکه ۴۷ پروژه در دهه فجر امسال در نکا کلنگ‌زنی و افتتاح می‌شود، گفت: در دهه فجر باید در راستای جهاد تبیین و بیان دستاوردها از همه ظرفیت‌ها استفاده و برای رفع مشکلات و امیدآفرینی تلاش کنیم.


او گفت :جلسات اینچنینی همان جهاد تبیین مد نظر رهبری و خنثی کردن توطئه های دشمنان است واگر چه ۴۴ سال دشمنان تلاش کردند تا مردم را ناامید کنند، ما همچنان استوار ایستاده‌ایم.
وی افزود: وظیفه داریم در حوزه جهاد تبیین از دستاوردهای انقلاب و نظام دفاع کنیم.
فرماندار نکا گفت: دشمنی دشمنان ما با نظم سال‌هاست که وجود دارد و همه دشمنان، دست به دست هم دادند تا سرنگونی نظام محقق شود.
وی یادآور شد: اعتماد و اعتقاد مردم موجب شد که دشمن نامید شود و باید اتحاد و وحدت بین‌ما بیشتر شود تا شاهد توفیقات بیشتر نظام باشیم.
بابایی بااشاره به برنامه‌های دهه فجر در شهرستان نکا گفت: ۵۰۰ برنامه در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی در نکا در دستور کار ما در دهه فجر است و در همین راستا ۲۱ کارگروه شکل گرفته و برنامه‌های متنوعی اجرایی می‌شود.
فرماندار نکا افزود: در دهه فجر امسال ۴۴ پروژه با اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومان در شهرستان نکا افتتاح و ۳ پروژه ۲۲۱ میلیارد تومان کلنگ زنی می‌شود.
بابایی عمده پروژه‌های دهه فجر امسال در نکا را در حوزه ورزش، راهداری، محیط زیست، بهداشت، کمیته امداد، شهرداری، راه و شهرسازی، آموزش و پرورش، جهاد کشاورزی، برق، آبفا، مخابرات، بنیاد مسکن و… اعلام کرد و شد: تلاش داریم تا در دهه فجر امسال بار دیگر با اعلام عملکردها و افتتاح و کلنگ زنی، اقتدار نظام را به نمایش بگذاریم.
بابایی گفت: در سال جاری در مجموع بیش از ۵۵۰ میلیارد تومان در هفته دولت و دهه فجر افتتاحیه و کلنگ‌زنی داشته و در دست انجام داریم و ۴۲۱ میلیارد تومان پروژه در دهه فجر کلنگ‌زنی و افتتاح می‌شود که ۱۳۰ میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *