اولین گروه از دختران نکایی امسال به خیل راهیان نور پیوستند/ عکس

مدیر آموزش و پرورش نکا اعلام کرد :اولین کاروان راهیان نور شهرستان نکا در سال جاری عازم مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس درجنوب شدند.
به گزارش نیکا خبر، بخشی پور خاطر نشان کرد :این کاروان در قالب دو دستگاه اتوبوس به تعداد ۸۸ نفر از دانش آموزان دختر عازم سرزمین های نور شدند .
بخشی پور هدف از اعزام دانش آموزان به اردوهای راهیان نور را آشنایی دانش آموزان با اهداف شهدا و تجدید میثاق با آنان و حفظ روحیه شهادت طلبی عنوان کرد و گفت: هدف اصلی اینکه در خط شهدا باشیم و در این مسیر از شهدا الگو بگیریم .

وی افزود : هدف دشمنان این است که روحیه شهادت طلبی را از بچه های ما بگیرند ولی ما تلاش می کنیم که بچه های نسل سوم و چهارم انقلاب را با اهداف شهدا آشنا کنیم.
مدیر آموزش و پرورش نکا در پایان تاکید کرد : بازخوانی سیره و وصیت نامه شهدا بعنوان درس انسان سازی بر همه توصیه می شود ما باید وصیت نامه شهدا را برای دانش آموزان بخوانیم تا هرچه بهتر آنان را با شهدا آشنا بکنیم..
وی اظهار امیدواری کرد در این راستابا ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان الگوهای خوب جامعه و دانش آموزان خودمان را در برابر هجمه های ضد فرهنگ دینی بیمه نماییم

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *