یکی از مدیران ارشد استان مازندران دستگیر شد

رئیس کل دادگستری استان مازندران، ازدستگیری وتعقیب قضائی مدیرکل یکی از دستگاههای اجرائی استان، بابت ارتکاب جرائم ارتشاء،اختلاس ونگهداری مشروبات الکلی خبر داد.
به گزارش نیکا خبر و به نقل از روابط عمومی دادگستری مازندران، حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق اکبری در این خصوص اظهار داشت: در ادامه ی مبارزه ی قاطعانه ی دستگاه قضا با مصادیق مفاسد اقتصادی واداری وبا اقدام به موقع ومسئوولانه ی پاسداران گمنام امام زمان (عج) درسازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دستور مقام قضایی، مدیرکل یکی از دستگاههای اجرائی استان، دستگیرشده و در همین راستا در یکی از شعب بازپرسی، پرونده ای تشکیل گردیده و درحال رسیدگی است.
رئیس کل دادگستری مازندران افزود: با التفات به نوع جرائم ارتکابی واینکه دلایل،قرائن وامارات کافی بر توجه اتهام به متهم دلالت می کند،متهم با صدور قرار بازداشت موقت،به زندان معرفی وهدایت گردید.
عالی ترین مقام قضایی استان ضمن تأکید مجدد بر رعایت کامل قوانین و مقررات، در سازمان‌ها و نهادها،از برخورد قاطع و بی اغماض دستگاه قضا با جرایم و تخلفات صورت گرفته در دستگاه‌ها خبر داد و خاطرنشان کرد: برخورد با جرایم مدیران متخلف،خصوصا جرائم مالی واقتصادی، همواره یکی از مهمترین اولویت های دستگاه قضایی استان خواهد بود.

نیکاخبر :در فضای مجازی اعلام شده است مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران دستگیر و با صدور قرار بازداشت موقت  به زندان معرفی و هدایت شد

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *