اقدام عجیب رحمان عموزاد در رقابت‌های لیگ برتر /عکس

پرونده بیست و دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد با برگزاری دو دیدار نیمه‌نهایی و سپس رده‌بندی و فینال امروز (جمعه) بسته خواهد شد. بر این اساس چهار تیم بانک شهر، ستارگان ساری، پتروپالایش بلیش تاکستان و انبوه‌سازان هوتن تیم‌های راه‌یافته به این مرحله هستند که همه آنها از سهمیه کشتی‌گیرخارجی و ملی‌پوش استفاده می‌کنند.

به گزارش نیکاخبر و به نقل مهر، تیم بانک شهر که رحمان عموزاد،حسن یزدانی و محمدحسین محمدیان را به عنوان ملی‌پوش در اختیار داشت، با زائور اوگویف و عباس گادژی ماگمدوف نیز به عنوان ۲ کشتی گیر عنواندار جهان قرارداد بست اما در اتفاقی عجیب رحمان عموزاد قهرمان وزن ۶۵ کیلوگرم رقابت‌های جهانی ۲۰۲۲ اردوی تیم بانک شهر را ترک کرد.

در همین راستا هاشم حبیبی مربی تیم کشتی بانک شهرگفت: واقعاً نمی دانم چه دست‌های پشت پرده‌ای در لیگ کشتی وجود داردکه چند سالی است در آستانه رقابت‌های نهایی این مسابقات،کشتی گیران ملی پوش،تیم رضا یزدانی را تنها می‌گذارند.
وی بیان اینکه احساس می‌کنم عده‌ای ازنفرات وابسته به فدراسیون کشتی هستند که دوست ندارند تیم رضا یزدانی موفق شود، گفت: امیرمحمد یزدانی، یونس امامی، کامران قاسم پور در سال‌های گذشته به دلایل غیر قابل باور اردوی تیم را ترک کردند و امسال نیز رحمان عموزاد دست ما را در پوست گردو گذاشت و شنیدم برای دریافت روادید آمریکا راهی دبی شده است.
حبیبی خاطرنشان کرد: ما تمام تلاش خود را برای تکرار قهرمانی به کارخواهیم گرفت اما واقعاً این حرکت‌ها از سوی قهرمانان کشتی شایسته این رشته نیست.

 

 

 

 

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *