شستشو و غبارروبی تمثال وتصاویرشهدای گرانقدرنکا/تصویر

ازسوی خادمان شهدای گمنام وهیات رزمندگان شهرستان نکا اجرا شد،طرح شستشو و غبارروبی تمثال و تصاویر شهدای گرانقدر این شهرستان انجام شد

به گزارش نیکا خبر ، تولیت حرم شهدای گمنام نکا گفت : طرح شستشو و غبارروبی تمثال و تصاویر شهدای گرانقدر در میادین و بلوارهای سطح شهر نکا توسط خادمان شهدایی این شهرستان اجرا گردید.
احمد ذلیکانی با اعلام این خبر گفت: به همت جمعی از فرزندان شهدا، خادمان حرم شهدای گمنام این شهرستان و ایثارگران و یادگاران دفاع مقدس در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا ، مدد گرفتن از ایثار گران عرصه های جهاد و شهادت ، طرح شستشو و غبارروبی تمثال و تصاویر شهدای گرانقدر در میادین و بلوارهای سطح شهر نکا اجرایی گردید.
مسئول دفتر حفظ اثاروارزشهای دفاع مقدس نکا خاطر نشان کرد : شهدا قدرت جمهوری اسلامی ایران هستند و تمام عزت جمهوری اسلامی ایران از ناحیه شهدا است.
ذلیکانی افزود: همه مدیون شهدا هستیم که در دفاع مقدس معجزه آفریدند و دشمن را در دستیابی به اهدافش ناکام گذاشتند.
این یادگار دفاع مقدس افزود: پیام عبارروبی تمثال مبارک شهدا نشان دهنده آن است که با اتکا به شهدا، راه آنان و انقلاب را تا رسیدن به سرمنزل مقصود ادامه خواهیم داد و اجازه تحریف حقایق را نمی‌دهیم.
وی گفت: تمثال مبارک شهدا در سطح شهر به مرور زمان فرسوده شده اند و زیبنده نیست شاهد تمثال‌هایی با وضع موجود باشیم، از این رو تمثال شهدا به صورت مداوم شستشو و غبارروبی می شود.

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *