استاندار مازندران: بزرگترین”مرگ بر آمریکا” در شرایط کنونی،”تولید” است

مقام عالی دولت در مازندران گفت: امروز هیچ “مرگ بر آمریکا” واجب‌تر از تولید نیست و پوزه دشمنان با افزایش تولید و توسعه اقتصادی به زمین مالیده می‌شود
به گزارش نیکا خبر و به نقل از  آوای خزر، سید محمود حسینی‌پور دوشنبه‌شب در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان نکا، پیام این جلسه را در آن دانست که ما اگر هر مشکلی در کشوررداریم – که داریم و باید آن‌ها را حل و فصل کنیم- درون خانواده است.

وی ادامه داد: فرهنگ ما غنی است و فرهنگ آشوب و اغتشاش نیست؛ آن‌هایی که برای خراب کردن ایران کار می‌کنند دارای فرهنگ وارداتی هستند.

استاندار مازندران با بیان اینکه دشمنان به پشتوانه برخی کشور‌های عرب و مرتجع منطقه به کشورمان ضربه می‌زنند، گفت: آن‌ها بالای یکصد میلیارد دلار از پول ایران را توقیف کردند و به دنبال این هستند که این پول را پرداخت نکنند.

نماینده عالی دولت در مازندران بیان کرد: مردم ما با همه خباثت‌های دشمن توانستند در این سال‌ها تلاش کنند و سازندگی داشته باشند کما اینکه در این سال‌ها فعالان اقتصادی با تمام توان کار کردند و در صحنه اقتصاد و تولید بودند.

حسینی‌پور با اشاره به تحریم‌ها و ایجاد اغتشاشات در ایران از سوی دشمنان، گفت: آن‌ها در این سال‌ها از هیچ کوششی برای براندازی فروگذار نکردند و به نتیجه هم نرسیدند.

او ادامه داد: امروز هیچ “مرگ بر آمریکا” واجب‌تر از تولید نیست و پوزه دشمنان با افزایش تولید و توسعه اقتصادی به زمین مالیده می‌شود.

استاندار مازندران اظهار داشت: باید بیست و چهار ساعته تلاش کنیم، چون دشمن دنبال تحریک و هدف قراردادن دهه هشتادی‌های ماست، و آن‌ها از ما اشتغال و رفاه می‌خواهند.

او بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران هم‌اکنون در اوج اقتدار است، این اتفاقاتی که می‌بینیم پروپاگاندای رسانه‌ای است و آن‌ها از ایران می‌ترسند.

حسینی‌پور در پایان گفت: ما بهترین رهبر دنیا را داریم که توانست به پشتوانه مردم، مشکلات را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد.

استاندار مازندران، امروز در سفر کاری به نکا از پایانه نفتی، باغ مرکبات در بایع‌کلا، بیمارستان نیمه‌کاره در آلوکنده و شرکت فولاد ماشین در شهرک صنعتی شهید نظری بازدید کرد.

انتهای پیام/۱۰۰۱/آزاده بابانژاد

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *