نکا، میزبان سومین مرحله از لیگ برتر دوچرخه سواری کشور/ تصویر

خلاصه خبر : تیم دوچرخه سواری آرویچ شرق مازندران(مقاومت) در مرحله دوم لیگ برتر دوچرخه سواری کشور در سیرجان با اقتدار جایگاه نخست رو از آن خود کرد مرحله سوم مسابقات لیگ برتر کشور به همت اداره ورزش و جوانان و هیات دوچرخه سواری شهرستان نکا به مدت سه روز از مورخه۱۴۰۱/۰۵/۲9 میزبان رکابزنان دوچرخه سوار خواهد بود.

رئیس هیات دوچرخه سواری شهرستان نکا از میزبانی نکا برای برگزاری سومین مرحله از لیگ برتر دوچرخه سواری کشورخبر داد .
به گزارش نیکا خبر ، سیدعمار محمدی قلعه سری گفت : ۱۲ تیم در این دوره بعنوان شرکت کننده با میزبانی شهرستان نکا سومین مرحله ازمسابقات لیگ برتر دوچرخه سواری کشور حضور دارند .
سید عمار محمدی با اشاره به برگزاری مسابقات لیگ در تاریخ های ۲۹ ، ۳۰ و ۳۱ مردادماه خاطر نشان نمود : در تاریخ ۳۰ مردادماه مسابقات تایم تریل و در تاریخ ۳۱ مرداد ماه ،مسابقات استقامت جاده ایی برگزار می گردد .
وی گفت : شروع این دوره از مسابقات از میاندرود تا مجموعه جنگلی توریستی گردشگری قرمرض خواهد بود .
رئیس هیات دوچرخه سواری شهرستان نکا تسریع داد :تیم آرویچ شرق مازندران ازجایگاه مناسبی درصدر جدول کشور برخوردار است و تنها تیمی است که در این سالها درجایگاه بین‌المللی رکاب زنی می کند و بسیاری از بازیکنان مشتاق ورود به این تیم و رکاب زنی در مسابقات را دارند .
محمدی با اعلام اینکه هماهنگی های لازم با مسئولان شهرستان و اداره ورزش و جوانان در شرف انجام است ضمن قدردانی ازحمایت های گذشته اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شهردارنکا خاطرنشان کرد:از مسئولان شهرستانی انتظار می‌رود با توجه به اینکه تیم آرویچ تنها تیمی است در رده کشوری در مسابقات بین المللی حضور پیدا می‌کند توجه و مساعدت های لازم را در جهت این اقدام ورزشی داشته باشند.
درحاشیه این گفتگو عبدالمطلب کریمی نودهی مدیرباشگاه آرویچ نیزازحضور این تیم درمسابقات بین المللی ترکیه خبر داد و گفت : بعد از برگزاری مسابقات لیگ، تیم شرق مازندران در مسابقات بین المللی ترکیه که درسوم شهریور ماه امسال برگزار میگردد شرکت خواهد کرد.

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *