هنجارشکنان کشور در نکا به دام پلیس افتادند/ عکس

خلاصه خبر : این تور در جنگل پی رجه نکا با نصب بنرهای شیطان پرستی واعمال مجرمانه‌ای از قبیل شرب خمر، روابط نامشروع، رقص مختلط، کشف حجاب، دیگر موارد خلاف شرع و قانون داشتند و توسط پلیس امنیت اخلاقی دستگیر و نیز در این خصوص پرونده قضائی تشکیل شد.

بازداشت ۱۲۰نفر از گردشگران غیرمجازِ هنجارشکن در جنگل‌های نکا

رییس کل دادگستری استان مازندران گفت: ۱۲۰نفر از اعضای یک تور گردشگری غیرمجاز که مرتکب اعمال مجرمانه شده بودند بازداشت شدند.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان مازندران، حجت الاسلام والمسلمین اکبری با بیان اینکه مردم استان مازندران شهید پرور وولایی وپایبند به ارزش های اسلامی هستند گفت: توقع مردم استان حفظ شعائر وارزش های اسلامی ومبارزه با هرگونه هنجارشکنی وقانون گریزی است براین اساس دادگستری استان در خصوص شناسایی و برخورد با ریشه‌های ترویج ناهنجاری‌های اخلاقی و اجتماعی در جامعه کمک ویاور دستگاههای مرتبط است.


وی تصریح کرد: ساماندهی تورهای گردشگری در دستور کار معاونت پیشگیری از وقوع جرم استان قراردارداعضای این تور در جنگل پی رجه نکا با نصب بنرهای شیطان پرستی واعمال مجرمانه‌ای از قبیل شرب خمر، روابط نامشروع، رقص مختلط، کشف حجاب، دیگر موارد خلاف شرع و قانون داشتند و توسط پلیس امنیت اخلاقی دستگیر و نیز در این خصوص پرونده قضائی تشکیل شد.
رییس دستگاه قضایی استان تاکید کرد: با افرادی که بدون توجه به ارزش های اخلاقی ،فرهنگ بومی منطقه ای و اصول گردشگری به دنبال ابتذال در قالب اجرای این تورها باشند توسط دادستانها سراسر استان برخورد جدی و قانونی خواهد شد.

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *