طنین زنگ سپاس معلم در نکا / تصویر

نماینده دولت درنکا : ارج نهادن به مقام و منزلت معلم تقدیر و سپاس از تمامی خوبی‌ها، ارزش‌ها و کمالات انسانی است. ‎
به گزارش نیکا خبر ، عبدالرضا بابائی فرماندار نکا در آئین نواختن زنگ سپاس معلم در دبیرستان استعدادهای درخشان حاج ابوطالب باقری بیان داشت: در نظام تعلیم و تربیت اسلام، معلم مسؤل تمام مقدراتی است که برای یک کشور یا جامعه پیش می آید و مسول تمام انسان هائی است که زیر دست او باید تربیت بشوند.
نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: معلمانی که بذر دانایی می پاشند و محصول توانایی؛ و با کچ سفید خطی از نور و آگاهی بر تخته سیاه جهل و نادانی می کشند.
فرماندار نکا با اشاره به اینکه یکی از بهترین و مؤثرین ترین اقشار اجتماعی معلمان هستند، عنوان کرد: معلمان دلسوز و وظیفه شناس دانش آموزان خود را با زحمات شبانه روزی به سوی روشنایی و هدایت می برند، و جامعه را به نور علم و معرفت روشن می سازند، برای همین شایسته است که مقام معلمان و مدرسان را محترم بشماریم.
بابائی تاکید کرد: همه ما وامدار معلمان هستیم، ارج نهادن به مقام و منزلت معلم تقدیر و سپاس از تمامی خوبی‌ها، ارزش‌ها و کمالات انسانی است.
او در بخش دیگر از سخنان خود خواستار اجرایی کردن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش شد
در نامه عده‌ای از فرهنگیان و اعضای بسیج دانش آموزی خطاب به وزیر آموزش و پرورش، خواستار اجرایی کردن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش شدند.
بابایی تصریح داد : آموزش و پرورش محوری ترین کانون هر کشور است و باید ببینیم که آموزش و پرورش در مسیر تحول کشور باید نقش ویژه ای را ایفا کند این دستگاه دستگاهی است که نیروی انسانی را برای دیگر دستگاه‌ها تربیت می‌کند و انهم انسانی تربیت می کند در تراز انقلاب بنابراین همه موظفیم که سند تحول را اجرایی کنیم و انسانهای تراز انقلابی پرورزش و به جامعه تحویل دهیم

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *