یادواره شهدای اردیبهشت مقاومت درنکا

حجت الاسلام ادیانی در یادواره شهید مشتاقی؛ تقویت فرهنگ شهید وشهادت، موجب قدرت انقلاب ما می‌شود.
به گزارش نیکا خبر، رییس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی در یادواره شهدای مدافع حرم نکا در مصلای امام خمینی (ره) این شهرستان، با بیان اینکه امنیت کشور ما به واسطه خون شهدایی است که ازجان خود گذشتند، گفت: فرهنگ شهید و شهادت، تهدیدات دشمن را نقش برآب و موجب قدرت انقلاب ما می‌شود.
حجت الاسلام سیدعلیرضا ادیانی در یادواره شهید مدافع حرم حسین مشتاقی در مصلای امام خمینی (ره) نکا با اشاره به اینکه شهدای ما با ولایتمداری و شناخت درست انقلاب و ارزش‌های اسلام و انقلاب در این مسیر گام نهادند افزود: رزمندگان و شهدای ما در طول ۸ سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم ما با ایستادن در برابر تهدیدات داخلی و خارجی دشمنان، اسلام را به جهانیان شناساندند و روحیه شهادت طلبی فرزندان ما مانع نفوذ دشمنان شد.
رییس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی کشور خاطرنشان کرد: شهدای ما بزرگترین وظیفه خود را حراست از انقلاب اسلامی ایران در برابر همه تهدیدات دانستند و در ادامه راه رزمندگان و شهدای ۸ سال دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم جانانه در برابر توطئه‌های دشمنان در خارج از مرز‌ها ایستادند تا دشمن فکر تجاوز به خاک ایران اسلامی را در ذهن هم نداشته باشد.
حجت الاسلام ادیانی با بیان اینکه امنیت کشور ما به واسطه خون شهدایی است که از جان خود گذشتند و فرهنگ شهید و شهادت، تهدیدات دشمن را نقش برآب کرد افزود: اسلام ناب در دل رزمندگان و شهدای ۸ سال دفاع مقدس و مدافع حرم و حریمی بود که استوار و با صلابت در برابر دشمنان ایستادند و انقلابمان را به جهان صادر کردند.
شهرستان نکا در کارنامه افتخاراتش ۶ شهید مدافع حرم دارد که شهیدان عبدالرحیم فیروزآبادی، حسین مشتاقی، ابراهیم عشریه، محمدتقی سالخورده، سعید کمالی و محمد معافی از شهدای مدافع حرم شهرستان نکا هستند و شهید حسین مشتاقی از شهدای ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، کربلای خان طومان است.

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *