((تکنیک‌های تربیتی فرزندان)) به چاپ ششم رسیده است/ عکس

خلاصه خبر : کاربردی‌ترین روش‌های تربیتی اسلامی _ایرانی در قالب کتابی به نام ((تکنیک‌های تربیتی فرزندان)) اثر موسی قلی زاده که نویسنده‌ای مازندرانی است اکنون به چاپ ششم رسیده است

کتاب “تکنیک‎های تربیتی فرزندان” اثر موسی قلی‌زاده نویسنده پرتلاش مازندرانی اهل نکا است، این کتاب به‌دلیل استقبال بی‌نظیر خانواده‌ها، توسط انتشارات درساقلم در آستانه ی چاپ هفتم قرار گرفته است.

در جامعه امروزی یکی از دغدغه‌های والدین تربیت اصولی فرزندان می‌باشد که بسیاری از آنان یا روش‌های تربیتی را نمی‌دانند و یا به اشتباه به کار می‌بندند. با توجه به اسلامی بودن کشور عزیزمان ایران، کتابی در زمینه تربیتی تالیف و به بازار عرضه گردیده که در آن مولف تا حدودی این دغدغه‌ها را از والدین کاسته و روش‌های تربیتی خوب و کاربردی را پیش روی آنان قرار داده است.

در این کتاب که حاوی چهار فصل می‌باشد سعی شده است از آیات، روایات، احادیث و نظرات و دیدگاه‌های بزرگان دینی و نیز روانشناسان بزرگ تربیتی جهان استفاده و روش‌ها و تکنیک‌های تربیتی اسلامی _ایرانی به خانواده‌ها هدیه گردد.

ضمن اینکه تجربیات چندین ساله مولف در زمینه پژوهش و تحقیقات و شیوه‌های تجربی در زمینه تربیتی فرزندان بر وزانت و مقبولیت این کتاب افزوده است، چرا که به علت استقبال فراوان خانواده‌های ایرانی، این کتاب پنج بار تجدید چاپ و به بازار عرضه گردیده و یکی از اسناد و کتب فاخر تربیتی در سال‌های اخیر می‌باشد.

مولف این کتاب موسی قلی زاده از نویسندگان و پژوهشگران خوب مازندرانی بوده این اثر فاخر توسط انتشارات بزرگ ((درسا قلم)) چاپ و نشر و روانه بازار گردیده است. توصیه می‌گردد با توجه به ایام ویروس منحوس کرونا در کشور والدین با کمترین هزینه این کتاب را تهیه و بزرگترین سرمایه‌های زندگی خود را حفظ نمایند.

علاقه‌مندان میتوانند جهت تهیه این کتاب با انتشارات درسا قلم به شماره  ۰۹۱۱۳۵۶۶۱۵۷ تماس حاصل نمایند.

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *