عقیل امامی تحلیگر/ نهم دی تجلی اراده‌های ایمانی

خلاصه خبر : انقلاب اسلامی در مسیر اهداف نورانیش همواره با خطرات و مشکلات فراوانی نظیر امتحان بزرگ سال ۸۸ در عرصه سیاسی و انواع دسائس پیدا و پنهان مواجه است که تنها الطاف خفیه الهی در کنار تجلی بصیرت مردم می‌تواند انواع فتنه‌های پیش‌رو را از میان بردارد و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی را تحقق بخشد.

تاریخ خون‌رنگ انقلاب اسلامی ایران مشحون از حوادث و رویدادهای تلخ وشیرین است که حماسه نهم دی‌ماه سال ۸۸ به‌واسطه تاثیرگذاری عمیق آن بر تحولات کشور و مواجهه با کید دشمنان غدار در شمار برجسته‌ترین آن به‌حساب می‌آید.

انتخابات ریاست جمهوری دوره دهم در سال ۸۸ که به گواه تاریخ جزو درخشان‌ترین مقطع انقلاب از حیث مشارکت ۸۶ درصدی مردم در پای صندوق‌های رای محسوب می‌شود، به‌دلیل محقق نشدن پیش‌بینی عناصر سیاسی مخالف جریان رئیس جمهور منتخب به چالش جدی برای همسویی عناصر سیاسی زیاده خواه و قانون گریز داخلی با همپالکی‌های بیرونی نظام برای عقده‌گشایی و اجرای حرکت‌های براندازانه تبدیل شد و از این روجماعت ناصالح، کشور را به صحنه هرج و مرج سیاسی و آشوب‌های خیابانی مبدل ساخته و در همگرایی با وزارت خارجه آمریکا، رژیم صهیونیستی و شبکه‌های خبری معاند به مدت ۸ ماه تصاویر آشفته و ناآرام از فضای ایران اسلامی به دنیا مخابره کردند.

این جماعت رسوای سیاسی که همچنان از آرامش کشور در رنج هستند، با عدم تمکین به رویه‌های قانونی در سال ۸۸ تعهدخود به الزامات قانونی مربوط به انتخابات را نادیده انگاشته و با خیره سری تمام به اغتشاش و آشوب‌های خیابانی روی آورده تا جایی که در عاشورای حسینی (ع) خیام عزاداران در میادین تهران را به آتش کشیده و به کف و سوت‌زنی پرداخته و همزمان ندای مظلومیت سر میداد.!

مدعیان دروغین قانونگرایی که به هیچ یک از مفاد قانون انتخابات و مسیرهای قانونی پیش‌بینی شده در قانون برای اعتراض به نتیجه انتخابات واقعی ننهاده اند،در حالی بر خواسته غیرقانونی ابطال آن اصرار می‌ورزیدند که هیچ سندی برای اثبات ادعای واهی خود به مراجع مسؤول نداشتند.

مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران عزیز که در تمامی میادین حضوری هشیارانه دارند، در پی خیز برداشتن آشوب‌گران خیابانی برای عبور از خط قرمز نظام و توهین آشکار آنان به ساحت امام امت و رهبری عظیم‌الشان در حرکتی انقلابی وخودجوش بپاخاسته و با خلق حماسه‌ای مانا و شورانگیز و راهپیمایی تاریخی در نهم دی ماه بساط اهریمنی بدخواهان انقلاب را برچیده و سران فتنه، آشوب‌گران و حامیان آنها را سر جایشان نشانده‌اند.

نکته درخور در این ماجرا اما آسیبی بود که بسیجیان غیرتمند و باورمندان حقیقی انقلاب و پیروان راستین امام و رهبری از ناحیه آشوب‌گران خیابانی متحمل شده و جانانه از حقانیت انقلاب و عمود اصلی خیمه اسلام یعنی رهبری عظیم‌الشان حراست کرده و جان شرینشان را در این راه نیز نثار کردند بی‌آنکه صدای مظلومیت آنان در رسانه‌های معاندان و فتنه‌گران غوغا سالار شنیده شود.!

بی‌تردید راهپیمایی میلیونی مردم کشورمان به‌ویژه مردم با بصیرت تهران در نهم دی ماه سال ۸۸ که حادثه ای نادر و طوفانی قلمداد می‌شود، جلوه‌ای از موج خروشان دریای مواج و تبلور اراده‌های ایمانی غیور مردان و شیرزنان ایرانی بود که توانست در مصاف با جنود اهریمنان، دستان یاریگر الهی را برای محو شیاطین واستمرار انقلاب شکوهمند خمینی کبیر به رهبری خلف رشیدش امام خامنه‌ای عزیز نمایان سازد.

پرواضح است انقلاب اسلامی در مسیر اهداف نورانیش همواره با خطرات و مشکلات فراوانی نظیر امتحان بزرگ سال ۸۸ در عرصه سیاسی و انواع دسائس و فتنه‌های پیدا و پنهان مواجه است که تنها الطاف خفیه الهی در کنار تجلی بصیرت مردم برای یاری امام المسلمین می‌تواند انواع تهدیدات و فتنه‌های پیش‌رو را از میان بردارد و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی را تحقق بخشد.

عقبل امامی تحلیگر

دیدگاه های این مطلب

1 نفر دیدگاه خود را در مورد این خبر بیان کردند. شما نفر بعدی باشید

  1. علی اکبر رنجبر بایع کلایی.نکا مازندران در گفت:

    به نام خداوند بخشنده مهربان
    سلام به رهبر عزیزمان و سلام برشهدا .بخصوص سردار دلها شهید سلیمانی، ۹دی تجدید میثاق با رهبری وشهدا،درود سلام برملت شریف
    ایران که همیشه در چنین روزی در صنحنه هستند واز رهبر عزیز و
    کشورشان جانانه دفاع می کنند.ومشت محکمی به دهان دشمنان می زنند.التماس دعا.علی اکبررنجبربایع کلایی نکا دبیر ورزمنده دفاع مقدس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *