درپاسخ به اظهارات نامتعارف دکتر زالی/مطهری فر پاسخ می دهد

دیروز صحبتهای « منتسب» به دکتر زالی رو خوندم! به شخصه میتونم چندین صفحه در این باره بنویسم، ولی فقط به دو تا پست بسنده میکنم: امروز درباره دوره قبل از تولید واکسن کرونا و فردا درباره دوره بعد از تولید واکسن!

آقای دکتر زالی! شما دقیقا در اوج پاندمی از کدوم کشور میخواستید کمک بگیرید؟ از آلمانی که پزشکانش برای اعتراض به کمبود ماسک و گان لخت شدن؟آمریکایی که تعدادی از پزشکان رو بخاطر اعتراض به کمبود ماسک اخراج کرد؟ و بعد مجبور به استفاده از دندانپزشکها شد؟ آمریکایی که محموله مواد ضد عفونی فرانسه رو دزدید؟ یا فرانسه ای که محموله ماسک‌و‌دستکش ایتالیا و اسپانیا رو دزدید؟ شاید اسپانیایی که کیسه زباله تن پرسنل خودش کرد؟ اتحادیه اروپایی که مردم کشورهای عضوش ، پرچم اتحادیه اروپا رو در اعتراض به دزدیده شدن ماسکها و مواد ضد عفونی کشورهاشون به آتیش کشیدن؟ انگلیسی که حدود ۲۰۰۰ نفر کشته در روز داشت؟ یا آمریکایی که خودش درگیر مرگ روزانه حدود ۵۰۰۰ نفر بود؟؟؟؟

از کدوم بهداشت جهانی کمک میخواستید؟؟ همونی که از اول پاندمی تا الان بارها تصمیمات اشتباه گرفته ؟ همونی که اعتقادی به ماسک نداشت و اولش گفت فقط بیماران و پرستارانشون ماسک بزنن، بعدش گفت همه ماسک بزنن، بعدش هم شد دو تا ماسک ؟؟( این یه مثال کوچیک بود برای اینکه بدونیم، «همه دنیا» اطلاعات ناقصی از کرونا داشتن که البته قابل درک و طبیعیه)!

از کدوم نهاد و سازمان بین المللی انتظار کمک داشتید؟؟ صندوق بین المللی پول که درخواست ایران برای وام جهت مقابله با کرونا رو رد کرد؟؟؟!! لابد میدونید که این اولین بار در ۶۰ سال اخیر بود که ایران درخواست وام کرده بود؟ میدونستید وام که ندادن هیچ، پولهامون رو هم بلاکه کردن؟ لابد خوب میدونید که تحریم دارویی ایران به حدی جدیه که من حتی نتونستم یه بسته قرص نکسیم به ایران بفرستم ؟ امیدوارم از اون افرادی نباشید که فکر میکنن دارو تحریم نیست! چون اون وقت قلب بچه های پروانه ای تیکه تیکه میشه ! و اشک بیماران تومور مغزی مرکز گامانایف تهران سرازیر!

آقای دکتر زالی! شما الان تازهههههه متوجه شدید که کارتلهای دارویی در دنیا از مافیای مواد مخدر خطرناک ترن؟؟!!!!شما الان متوجه شدید که « تعدادی » از پزشکان در ایران متاسفانه مثل نقل و نبات دارو تجویز میکنن( از آموکسی سیلین برای سرماخوردگی تا رمدیسیویر برای بیمار غیر هیپوکسیک کرونایی )!!!!!

آقای دکتر زالی! شاید «فرافکنی» شما برای اونایی که «حافظه» خوبی ندارن، و مسائل بالا رو فراموش کردند، خوشایند باشه، اما ما یادمون نمیره که «فرمانده» شما بودید/هستید!

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *