المیرا محمد نژاد بعنوان مسئول کمیته دارت نکا شد

نخستین جلسه کمیته دارت مازندران در سال ۱۴۰۰به میزبانی شهرستان نور برگزار شد .
در این جلسه که با حضور یاسر سلیم بهرامی رئیس هیات انجمن های ورزشی استان مازندران ، بنیامین مرشدی رئیس کمیته دارت استان مازندران و دکتر عارف حمزه پور نائب رئیس استان به میزبانی آکادمی دکتر دیوسالار در شهر رویان برگزار شد
مسئولان کمیته ۳ شهرستان نکا ،بابل و نور معرفی شدند ،
المیرا محمد نژاد مسئول کمیته دارت نکا ، مریم سعادتی بایی به عنوان مسئول کمیته دارت بابل و احمد دیوسالار هم به عنوان مسئول کمیته دارت شهرستان نور معرفی شدند .
فرج اله خانپور مسئول سابق کمیته دارت شهرستان نور هم به عنوان نماینده دارت استان مازندران در غرب استان مازندران معرفی شدند .
همچنین در این جلسه اعضای کمیته فنی دارت مازندران معرفی شدند و نادر یعقوبعلی پور ، جابر زارع ، طاهر یداله زاده و محمد رضائیان تیار که از عنوان داران این رشته در کشور و استان هستند احکام مسئولیت خود را از بنیامین مرشدی تحویل گرفتند .
هماهنگی و هم اندیشی جهت برگزاری مسابقات جایزه بزرگ از دیگر خروجی های این جلسه بود و مقرر شد مسابقات جایزه بزرگ قهرمانی استان ۲۵ تیر به میزبانی بابل برگزار شود .
همچنین شهرستان های نور ، نکا و نوشهر میزبان های بعدی مسابقات جایزه بزرگ استان معرفی شدند .
کشف آسیب ها و تقویت روحیه همدلی و رفع موانع ، سازماندهی بازیکنان این رشته در استان ، مذاکره با ۳ مربی سرشناس ملی برای آموزش تخصصی ، راه اندازی خانه های دارت و همینطور باشگاه های دارت که با ظهور ویروس کرونا به حالت تعطیل درآمده بودند از دیگر محوریت های این جلسه بود .
همچنین با حمایت احمد دیوسالار مدیریت مجموعه آکادمی دیوسالار در رویان خانه دارت در غرب مازندران تدارک دیده خواهد شد .
خانه دارت نوشهر نیز با هماهنگی های صورت گرفته و دریافت مجوزات و با حمایت اداره ورزش و جوانان شهرستان و با پیگیری علی سعادتمند در یک ماه آینده راه اندازی خواهد شد .

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *