امروز سالروز شهادت شهید فیض الله رخ فروز از روستای قلعه سر نکا

نام: فيض اله روخ فروز فرزندولی ا.. در سال ۱۳۴۷در روستای قلعه سردر خانواده ای مذهبی متولد شد . دوره ی ابتدایی را در روستای قلعه سر و راهنمایی را در مدرسه ی شهید مدرس نکا گذراند . از خصوصیات اخلاقی شهید مهربانی و شوخ طبعی بوده است . ۱۷ساله بود که ندای دعوت امام خمینی (ره) را لبیک گفت . و بعنوان بسیجی در سپاه ثبت نام کرد و به مناطق جنگی اعزام شد . در عملیات والفجر ۸ ، آزاد سازی شهر استراتزیک فاو شرکت داشت . و در چهارم فروردین ۱۳۶۶ بر اثر اصابت خمپاره به سنگرشان به همراه همسنگر شهید علی اصغر فقانی شربت شیرین شهادت را نوشید و جان به جان آفرین تسلیم کرد .


امت حزب ا.. و شهید پرور منطقه و اهالی روستای قلعه سر پیکر مقدس دو شهید همسنگر و هم محلی ،شهید رخفروز و. فقانی را با شکوه فراوان تشیع و در گلزار شهدای قلعه سر به خاک سپردند . مادر کهنسال شهید سال هاست با داغ جوان ناکام در تنهایی خود چون زینب کبری (س) صبورانه می سوزد و می گرید . روحش شاد .

فرازهایی از وصیت نامه بسیجی سرافراز اسلام شهید فیض ا.. رخفروز

سلام بر خمینی آن ابر مرد تاریخ که مارا از جهالت و هلاکت نجات داد و حماسه ی حسینی را تداوم بخشید . درود بر خمینی که کلام خدا را به گوش ما رسانید و رهبری انقلاب کبیر را به پیش راند و دین مقدس اسلام را برای بار مجدد زنده ساخت . و پیام خون حسین (ع) را به گوش ما رسانید که هیهات من الذله.

درود بر هر شهید که برای پیشبرد انقلاب اسلامی جان خود را فدا کرد . و درود بر مردان ایثارگر و بسیجی و روحانی شکست ناپذیر و درود بر مجروحین و حامیان انقلاب و درود بر کشاورزان و… که از انقلاب کبیر پاسداری می کنند و آنرا تداوم می بخشند .

اما پدر و مادر عزیزم اگر نتوانستم زحمات شما را جبران کنم مرا ببخشید . چکار کنم موقع جنگ علیه کفر شده است مجبور شده ام راهی جبهه حق علیه باطل شوم و به بزرگیتان مرا ببخشید .برادرانم یک به یک برای شما سلام می رسانم از شما طلب بخشش می نمایم چون برای شما کاری نکردم . و همچنین به خواهران عزیز تر از چشمانم بعد از شهادتم گریه و زاری نکنید . و یک درخواست از هم محلی ها اگر هر بدی از من دیدید به بزرگیتان مرا ببخشید . ودر آخر در دعاها شرکت کنید و مبادا امام را تنها بگذارید .

والسلام – فیض اله رخ فروز – ۱۳/۱۲/۶۳

یادش گرامی و راهش پر رهرو باد

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *