دادستان نکا ؛از پزشكان پرستاران و كاركنان درمانی و خدماتی قدردانی كرد/ تصویر

دادستان نکا با ارسال پيامی از پزشكان، پرستاران و كاركنان درمانی و خدماتی به دليل تلاش شبانه روزی شان قدردانی كرد.
به گزارش نیکا خبر ،رحمت عشقی واسوکلایی با ارسال پیامی از پزشكان، پرستاران و كاركنان درمانی و خدماتی و تمامی کسانی که اين روزها در خط مقدم حفظ و حراست از سلامتی مردم در پيشگيری و كنترل بيماری کرونا به طور شبانه روزی تلاش و از جان و زندگی خود می گذرند و برای درمان بيماران با وجود همه شرايط سخت و تهديدها كوشش می كنند، تقدير و تشكر كرد.
متن پیام دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان نکا به شرح زیر است:
به نام حضرت دوست
پرستاران، پزشكان و كاركنان محترم درمانی و خدماتی و اعضای محترم ستاد پیشگیری از بیماری ویروس کرونای شهرستان نکا
سلام علیکم؛
اجازه می‌خواهم امروز نه به‌ عنوان دادستان نکا بلكه به‌عنوان نماينده همکاران محترم دستگاه قضا در شهرستان نکا، از شما که اين روزها همچون مسيح (ع) بی‌پروا دست شفا به‌سوی بيماران دراز می‌کنید و پذيرايشان هستيد به قيمت جان! می‌خواهم به بهانه سپاس از شما كه بی‌نیاز از اين سپاس هستيد به مصداق حديث شريف « من لم يشكر المخلوق لم يشكر الخالق قدردانی نمایم.
صبر و استقامتتان، پايداری ومقاومت تان، گذشت و فداکاری‌تان در اين روزهای سخت، هر گز فراموشمان نمی‌شود، امروز روز سخت امتحان است و شما به فضل الهی و دعای همه ما، از اين امتحان الهی نيز سربلند و سلامت بيرون خواهيد آمد.
مطلع هستم که کادر درمانی چگونه دلسوزانه پروتکل مراقبت و اقدامات لازم را مو به مو و با صبر و حوصله برای همه مراجعه‌کنندگان اجرا می‌کنند. همه پرستاران و پزشکان و نیروهای درمانی و خدماتی، اعضای دیگر کادر شبکه بهداشت و درمان و تمامی تلاشگران عرصه سلامت و ستاد پیشگیری بیماری ویروس کرونا، حقیقتا کار جهادی می‌کنند. جهاد فقط در جبهه و جنگ نیست. هر کسی که در خط مقدم مبارزه با هر تهدیدی علیه مردم ایران خدمت می‌کند، جهادگر است. من به سهم خودم از همه‌ی پرستاران، پزشکان و پرسنل درمانی و خدماتی و مدیران دستگاه های اجرایی و اعضای محترم ستاد پیشگری از کرونا تشکر و قدردانی می‌کنم و از طرف همه مردم و همکاران خود در دستگاه قضا به شما خداقوت می‌گویم. ”

“رحمت عشقی واسوکلایی
دادستان دادسرای عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان نکا”

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *