دروغ بزرگ ویروس کرونا، فتنه ناکام انتخابات ۹۸

اگر تقلب بعد از انتخابات رمز فتنه ۸۸ بود، خبر ویروس کرونا قبل از انتخابات رمز فتنه ۹۸ بود.

🔻دو روز قبل از انتخابات مجلس، خبر ابتلای ۲ نفر بیمار کهنسال در قم به ویروس کرونا، در سطح وسیعی توسط وزارت بهداشت دولت روحانی و رسانه‌های دولتی و غیردولتی منتشر شد.

🔻به سرعت قیافه‌های با ماسک‌های کرونایی در سطح شهرها و اماکن ظاهر شدند و خبر توزیع میلیونی این اقلام توسط دولتی ها منتشر شد.

🔻اعجاب برانگیزتر و اسف‌بارتر از همه، رپرتاژ گسترده و سئوال برانگیز و ناشیانه صداوسیما در پوشش این خبر مشکوک و تسری این سندرم ساختگیِ تقریبا هیچ، به سراسر کشور بود که کل کشور را شوکه کرد.

🔻این خبر انحرافی در فضای مجازی هم عملا جایگزین فضای انتخاباتی در کشور شد و کاهش مشارکت در انتخابات را هدف گرفت.

🔹حال باید دستگاه های نظارتی امنیتی عوامل این کودتا علیه انتخابات را شناسایی کنند که تا عمق رسانه ملی را به خدمت گرفت و در کنار عملکرد ناامید کننده و ویرانگر مجلس لاریجانی و دولت روحانی، هیزم فتنه انتخابات این دوره شد.

🔹فتنه ای که صرفا با روح حماسی و شجاعت و روحیه خطرپذیری ملت ایران و فضای شکل گرفته پس از شهادت سردار بزرگ سلیمانی در کشور ناکام ماند، وگرنه آبرو و حیثیت انقلاب را به باد می داد.

🔹حال با پایان انتخابات و مواجهه فتنه گران با حضور گسترده و معنادار مردم در پای صندوق های رای و همچنین با فرا رسیدن زمان پاسخگویی، مسئولین و طراحان پشت پرده فتیله ویروس کرونا را پایین کشیده اند.

💢امید است منتخبین جدید ملت، با هوشمندی و عملکرد مسئولانه خود، مرهمی برای کاهش آلام ملت و خنثی شدن چنین توطئه هایی باشند.

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *