در پی فقدان در گذشت آیت الله طبرسی دو روز عزای عمومی درمازندران اعلام شد

نماینده ولی فقیه در مازندران و استاندار مازندران در پیامی مشترک رحلت عالم مجاهد آیت الله نور الله طبرسی تسلیت گفتند.
به گزارش نیکا خبر فنماینده ولی فقیه در مازندران و استاندار مازندران در پی ارتحال عالم ربانی آیت الله طبرسی در پیامی مشترک رحلت این عالم مجاهد را تسلیت گفتند.

در این پیام آمده است
بی شک امروز فقدان آیت الله طبرسی در عرصه‌های مختلف، ضایعه‌ای بزرگ برای استان به شمار می‌آید و غمدر گذشت آن مرد خدا برای همه مردم ولایتمدار مازندران، گران و سنگین است.
اینجانبان باتاثر بسیار فراوان، ضایعه مولمه در گذشت عالم و مجاهد روحانی، شادروان آیت الله نور الله طبرسی را به محضر رهبر معظم انقلاب، مردم ولایتمدار و عالم دوست استان بویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، حوزه‌های علمیه و علمای گرانقدر تسلیت عرض نموده، از آستان خداوند قادر متعال، برای آن عالم سعید فقید، مغفرت، علو درجات ورضوان الهی و برای بازماندگان و همه دلدادگان خاندان علمای دین صبر جمیل واجر جزیل مسالت می‌نماییم و امیدواریم خداوند بزرگ همه مارا رهرو راه آن مجاهد ربانی قراردهد.
بدینوسیله در راستای تکریم و تعظیم شخصیت فاخر و بزرگ عالم و مجاهد انقلابی، زنده یاد آیت الله نور الله طبرسی، اینجانبان روز‌های یکشنبه ودوشنبه، بیستم و بیست و یکم بهمن ماه ۹۸ را در استان مازندران عزای عمومی اعلام می‌کنیم.
محمد باقر محمدی لائینی نماینده، ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری
احمد حسین زادگان استاندار مازندران

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *