طنین زنگ انقلاب در مدارس نکا/ تصویر

همزمان با آغاز نخستین روز از ایام‌الله دهه فجر، زنگ انقلاب در آموزشگاهها و مدارس نکا نواخته شد.
به گزارش نیکا خبر ، صبح شنبه ۱۲ بهمن همزمان با سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی در سال ۱۳۵۷ و همانند سراسر کشور، نوای زنگ انقلاب در آموزشگاه‌ها و مدارس مختلف شهرستان نکا و بصورت نمادین در دبیرستان بشارت طنین انداز شد.
فرماندار نکا در مراسم نواختن زنگ انقلاب بیان داشت: امروز ایران اسلامی یک کشور منحصر به فرد در دنیا است و عزت، استقلال و آزادی که انقلاب برای ایران به ارمغان آورده قابل قیمت‌گذاری و ارزش نهادن نیست که باید قدردان آن باشیم.
نماینده عالی دولت در شهرستان نکا تصریح کرد: آنچه امروز لازم است بیشتر و بهتر به آن بپردازیم تعامل و وحدت همه مردم و مسئولان با یکدیگر است، چراکه سرمایه اصلی ما در جمهوری اسلامی وحدت مردم، مسئولان نظام اسلامی با مدیریت ولی فقیه زمان یعنی رهبر معظم انقلاب است.
توحیدی مقدم با بیان لزوم ترویج فرهنگ کار به جای اسخدام دولتی تاکید کرد: آموزش و پرورش باید فرهنگ مطالعه، علم آموزی و روحیه کار به جای پشت میز نشینی را ترویج کند.
در پایان این مدارس مدیران شهرستان با نثار گل در جایگاه تمثال سردار سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس به مقام رفیع شهدای مقاومت ادعای احترام نمودند .

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *