پیروزی دلچسب تیم شهروند نکا درمقابل مقاومت تهران/تصویر

تغییردربدنه تیم شهروندنکا و کادرفنی سبب پیروزی دلچسب این تیم در مقابل مقاومت تهران شد .
به گزارش نیکا خبر ، عمار محمدی سرپرست جدید تیم شهروند نکا اعلام کرد: در هفته پانزدهم از سری مسابقات لیگ دسته یک والیبال مردان کشور در ساعت ۱۵ روز یازدهم بهمن ماه دو تیم شهروند نکا و مقاومت تهران در سالن سردار طوسی به رقابت پرداختند که نهایت تلاش ها تیم مقاومت تهران در مقابل نکا بی نتیجه ماند و تیم میزبان توانست با نتیجه سه بر صفر تیم تهرانی را با دستان خالی به سوی پایتخت بدرقه کند .
بنابرهمین گزارش ،پس از چهار هفته شکست های پی در پی قطعا آمدن امید عقیلی بعنوان مربی جدید و انتخاب سیدعمارمحمدی قلعه سری بعنوان سرپرست تیم شهروند نکا تغییرات شگرفی در ارنج تیم بوجود آمده است و جز این نتیجه دلچسب انتظار نبود .
نکته : پیشتر این رسانه درخصوص لزوم ایجاد تغییرات در کادر فنی تاکیداتی را اعلام داشته است اما کو گوش شنوا و نهایت باخت های پشت سرهم در پرونده این تیم بصورت ناخوشایند به ثبت رسید .
امید عقیلی مربی جدید این تیم در خصوص این پیروزی دلچسب به خبرنگار ما گفت :تغییراتی در ارنج و سیستم بازی با بازی خوب بازیکنان با نتیجه سه بر صفر بتوانیم به پیروز برسیم
بعد چهار باخت تیم نکا در نیم فصل دوم امروز با تغییر در کادر فنی و سرپرست طعم برد را چشید نکا در جدول لیگ سوم هست
نکایی ها قراره در بازی بعدی که در ۱۴ بهمن ماه برگزار میگردد .با تیم اردکان یزد به رقابت بپردازند ف شهروند نکا عصر روز شنبه به یزد میرود .

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *