بازیکنان والیبال شهروندنکا به کمیته انضباطی احضار شدند.

چهار بازیکن و کمک مربی تیم شهروند نکا به نشست روز دوشنبه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال احضار شدند.
به گزارش نیکا خبر ، هفته سیزدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک مردان کشور، جام سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، روز گذشته (جمعه) در شهرهای رامسر، اصفهان، قم و قزوین در گروه نخست و تهران، کرج، کاشان و آمل در گروه دوم پیگیری شد.
مسابقه تیم‌های سفیر جوان رامسر و شهروند نکا، در حالی که دو بر دو مساوی بودند در ست پنجم نیمه تمام ماند.
سازمان لیگ فدراسیون والیبال بر اساس گزارش ناظران این مسابقه، کمک مربی و چهار بازیکن تیم شهروند نکا را تا اطلاع ثانوی و تشکیل کمیته انضباطی از همراهی این تیم محروم کرد.
بر این اساس، نشست کمیته انضباطی فدراسیون والیبال برای بررسی این موضوع ساعت ۱۳ روز دوشنبه هفتم بهمن‌ ماه تشکیل می شود و افراد زیر از تیم شهروند نکا به جلسه این کمیته احضار شدند:
علی نصراله‌پور (کمک مربی)رضا طهماسبی (بازیکن)فرهاد یلمه (بازیکن)سیداحمد اسماعیل‌نژاد (بازیکن)کاوه قاسمی (بازیکن)
نیکا خبر شایان ذکر است :
پیشتر کمیته انضباطی روز دوشنبه ۱۸ آذر سال جاری نیز در مورد دیدار تیم‌های شهروند نکا و افق قم که در سالن سردار طوسی این شهرستان برگزار شده بود تشکیل جلسه داد و پس از بررسی گزارش ناظران و دفاع حاضران،آرای زیرصادر شد.
نظر به اینکه تخلف برخی از تماشاگران منتسب به تیم شهروند نکا در پرتاب اشیا و برخی اعمال خارج از نزاکت و به کار بردن الفاظ زشت و ورود به زمین مسابقه محرز شد، تیم شهروند نکا به دلیل اتفاقات رخ داده، دو جلسه از حضور تماشاگران خود در بازی‌های خانگی محروم شد و ۵۰ میلیون ریال نیز جریمه نقدی در نظر گرفته شد.

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *