امام جمعه مرکز استان:کور شدن چشم فتنه۸۸با اتحاد و همدلی مردم و رهبری / تصویر

امام جمعه ساری: رهبری هوشمندانه آیت الله خامنه‌ای، بصیرت و هوشیاری ملت ایران سبب شد تا فتنه۸۸ نافرجام بماند.
به گزارش نیکا خبر نماینده، حضرت آقا در مازندران در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ساری، به ماجرای فتنه۸۸ اشاره کرد و گفت: این ماجرا می‌توانست مملکت را به پرتگاه سقوط بکشاند، اما با رهبری هوشمندانه آیت الله خامنه‌ای و بصیرت و هوشیاری ملت ایران این فتنه خنثی شد.
آیت الله محمدباقر محمدی لائینی با بیان اینکه مقام معظم رهبری ۹دی را باطل‌السحر فتنه۸۸ تعبیر کرده است، افزود: کالبد شکافی فتنه‌ای که اتفاق افتاد باید در تحلیل این حماسه بیان شود.
او در نماز جمعه این هفته از نمازگزاران و مردم ولایمتدار ساری دعوت کرد تا در راهپیمایی ۹دی که از میدان‌شهید قاسمی به سمت صحن امامزاده یحیی ساری برگزار می‌شود، شرکت کنند.
امام جمعه ساری یکی از موضوعات مهم در ایجاد فتنه را زمینه سازی فتنه توسط برخی نهاد‌ها یا دستگاه‌ها دانست و گفت: برخی از عملکرد‌ها می‌تواند زمینه‌ساز فتنه باشد، اگر دستگاه‌های اجرایی خوب کار نکنند و مردم را ناراضی کنند، فتنه بوجود می‌آید.
آیت الله محمدی لائینی افزود: مدیریت جهادی و استشهادی در بین مسؤولان باید اتفاق بی افتد تا شاهد شکوفایی حل مشکلات مردم و شکوفایی اقتصادی در استان مازندران باشیم.
او با قدردانی از زحمات و تلاش‌های دستگاه‌های مختلف و قوای سه گانه در خدمت رسانی به مردم خواستار توجه همگانی به نیاز‌ها و مشکلات مردم استان شد.
مردم در انتخابات اسفند امسال با هوشیاری و بصیرت رای دهند
نماینده، ولی فقیه در مازندران انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند امسال را یکی از رویداد‌های بزرگ ایران اسلامی دانست و گفت: باید در این انتخابات به کاندید‌های رای دهیم که از نظام اسلامی حمایت کنند و به سمت دشمن گرایش نداشته باشند.
خطیب نماز عبادی سیاسی جمعه در ساری افزود: در انتخابات این دوره به کسانی که به انقلاب و عزت مملکت، واردات، قاچاق صفر، تولید و رونق تولید داخلی مقاومت و استقامت فکر می‌کنند، رأی دهیم.

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *