پیام نماینده “حضرت آقا” درمازندران بمناسبت سالگرد حماسه تاریخی ۹ دی

تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی سرشار از حوادث و رویدادهای خاطره انگیری مانند حماسه نهم دی ماه سال ۸۸ است که در پرتو هدایت های پیامبرگونه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی رقم خورده است.
حماسه ی کم نظیر نهم دی صحنه تماشایی پیوند ناگسستنی مردم با بصیرت ایران اسلامی با رهبری امت بود که با حضور هوشمندانه خود در عرصه دفاع از انقلاب و ارزش‌های معنوی، توطئه خطرناک و سهمگین استکبار جهانی ودنباله‌های داخلی آنان را خنثی کرده‌اند.
در حماسه تاریخی نهم دی اوج بصیرت و دشمن شناسی ملت رشید ایران که در مکتب ولایت مطلقه، فقیه درس های آن را به خوبی آموخته اند، نمایان شد و دشمنان غدار انقلاب اسلامی وکج اندیشان و بدخواهان وعوامل سرسپرده داخلی استکبار به مدد پروردگار نتوانستند نیات شوم خود را پیش ببرند و انشاالله در پرتو هدایت های عالمانه و روشنگرانه ناخدای کشتی انقلاب، خواب های آشفته آنان هرگز تعبیر نخواهد شد.
اینجانب ضمن گرامیداشت حماسه تاریخی ملت همیشه در صحنه کشورمان و استان ولایت‌مدار و انقلابی مازندران، از وجود باعظمت یاران صدیق ولایت و رهبری در این سامان؛ خداوند سبحان را سپاسگزارم و توفیقات روز افزون تمامی خادمان به کشور و رهبر فرزانه حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) را در برافراشتن پرچم انقلاب اسلامی بر بلندای حکومت جهانی امام عصر(عج) مسئلت دارم .

محمد باقر محمدی لائینی
نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی
در استان مازندران

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *