درهفته بسیج امسال ،سپاه نکا ۱۱۰۰ برنامه اجرا می کند /تصویر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نکا ، بمناسبت سالروز تشکیل بسیج در نشست خبری خود با اصحاب رسانه شرق استان ضمن تبیین اهداف فرمان حضرت امام راحل از تشکیل بسیج به تشریح اعم برنامه های این هفته در شهرستان پرداخت و گفت: در هفته بسیج بیش از ۱۱۰۰ فعالیت و برنامه فرهنگی ، ورزشی سیاسی و اجتماعی در سطوح مختلف نواحی و رده های مقاومت اجرا خواهد شد.
به گزارش نیکا خبر ، سرهنگ مجید رضا شعبانی خاطر نشان کرد:از بین این تعداد برنامه ها یکصد برنامه بصورت محوری در سطح پایگاههای مقاومت ، مدارس ، دانشگاهها و محلات این شهرستان ،با حضور مقتدرانه آحاد مردم و بسیجیان اجرا می شود.
سزهنگ شعبانی با اشاره به چهلمین سال شکل گیری بسیج مستعضعفین به فرمان امام راحل خاطر نشان کرد :مهمترین برنامه ها شامل افتتاح خانه های محروم ، اجرای محله انقلاب و یادواره شهدا ، چهل نشست فرهنگی روشنگری سیاسی چهل برنامه و مسابقه ونیز فعالیت ورزشی ۴برنامه پیادروی بزرگ ۴ نمایشگاه از دستاوردهای بسیج ۴ شونیشت فرهنگی ۴۰ دیدار با خانواده معظم شهدا و نیز آئین عطر افشانی در هفته بسیج انجام خواهد شد
وی در تعریف بسیج گفته است بسیج بروز شده و فارسی همان نیروی حزب اللهی است که بسیاری از اولیا الله آرزوی آن را برای اجرای عدل و قسط و خدمت و برافراشته شدن کلمه توحید داشتند .
بسیج همپای ۴۰ سالگی انقلاب امروز به پختگی و بلوغ رسیده است و در کنار سپاه پاسداران برای دفاع از ارزشهای ناب از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد .
وی یاد آور شد :اینکه انقلاب تمامی فتنه ها را از سر راه برمیدارد به پشتوانه نیروهای انقلاب وحزب الله و بسیجی و تلاش می کند وبا سرعت به پیش مبرود.
این نیرو با روحیه انقلابی با پیروی از ولایت با بصیرت؛ تمام همت خود را صرف اجرای برنامه های مختلف و زمینه سازی برای ظهور حضرت امام زمان می نماید .
سرهنگ شعبانی تاکید کرد : امروز تفکر بسیجی در کشورهای همسایه و دیگر کشورها متبلور شد حشت الشعبی ، نیروهای وطنی ، الحوثی نیروهای حزب الله در کشورها همسایه همان نیروها با تفکر بسیجی است که در حال شکل گیری و فراگیر شدن هست.
وی رمز ماندگاری بسیج را برخورداری از روحیه اخلاص ، ایمان راسخ اطاعت از رهبری روحیه جهاد و شهادت طلبی شجاعت اخلاق حسنه و نیکو داشتن توکل و توسل به خدا و ائمه طاهرین دانست و گفت : اگر تفکر بسیج و این روحیات در بین نسلهای متمادی جامعه خصوصا در گام دوم انقلاب متجلی گردد می تواند نسخه کاربردی برای پشبرد اهداف بلند انقلاب باشد .
کما اینکه اگر امروز بر حوادث و فتنه ها غلبه می شود و جریان منافقین و نفاق شناسایی می شوند به برکت روحیه بیداری و با بصیرت نیروهای بسیجی و نیروهای انقلابی است که تا سرمنزل ساحل مقصود کشتی انقلاب را با هدایت رهبری فرزانه انقلاب به پیش خواهند برد
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نکااز نخبگان و کسانیکه تریبون بدست هستند خواست : وظیفه مهم امروز است ، برای مردم بدرسیتی تبیین نمایند که جریان نفاق در اختشاشات اخیر صفشان ازصف انتقاد و اعتراض مردم جداست مرم مطالبه بحق دارندو مسئولان موظف به رسیدگی و رفع نقایص هستند .
مسئولان باید به دغدغه های مردم رسیدگی نمایند.
وی در کلام پایانی خود یاد آور شد : نیروی های حزب اللهی و بسیجی شهرستان و در دیار علما و شهدای نکا نخواهند گذاشت عده ایی فرصت طلب بر در کنار اعتراضات مردم موج سواری نمایند دست به اقدامات خرابکارانه بزنند نیروهای اطلاعاتی بسیج تا آخرین قطره از خون خود پای کار خدمت به مردم خواهند بود و حرکات جریان نفاق و خرابکارنه آنان را در فضای حقیقی و مجازی کاملا رصد می کند و هرگونه اقدامات ضد انقلابی که به انقلاب و جامعه خدشه وارد نماید را در نطفه خفه خواهند کرد.
سرهنگ شعبانی این نوید را به مردم داد که : آینده از آن صالحان خواهد بود و بسیار روشن است که انقلاب اسلامی در سایه مقاومت اسلامی و انقلابی فعال در مقابله با هجمه های فراوان دشمنان برای رسیدن به سر منل مقصود و اهداف گام دوم تبیین شده از سوی ولایت فقیه به تمدن سازی ادامه خواهد داد و مراقب تهدیدات دشمنان است تلاش می کند بااجرای برنامه های فرهنگی مذهبی به تقویت بینان خانواده بپردازد و نخواهد گذاشت نوامیس و خانواده مورد هجمه های فرهنگی دشمنان قرار گیرند با توسل و با توکل بر ایزد منان با هدایت و روشنگری رهبر فرزانه انقلاب و بهره مندی از رهنمودهای حکیمانه آن مقتدای اعظم در سایه سار مکتب علوی و فاطمی انشالله در این مسیر پیروز میدان خواهد بود

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *