با حکم رهبر انقلاب نماینده ولی‌فقیه دراستان مازندران و امام‌جمعه ساری منصوب شد

حضرت آیت الله خامنه‌ای در حکمی حجت‌الاسلام حاج شیخ محمّدباقر لائینی را به نمایندگی ولی‌فقیه در استان مازندران و امامت جمعه ساری منصوب کردند.

متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ محمّدباقر لائینی دامت افاضاته
در پی استعفای جناب حجت‌الاسلام آقای طبرسی دامت افاضاته و با تشکر فراوان از زحمات و خدمات ایشان در سالهای متمادی، جنابعالی را که بحمدالله از سوابق روشن و صلاحیت لازم برخوردار می‌باشید به نمایندگی خود در استان مازندران و امامت جمعه‌ی ساری منصوب می‌کنم.

استان_مازندران در شمار برجسته‌ترین استانهای کشور از جنبه‌های مادی و معنوی است و مردم عزیز و مؤمن و انقلابی آن در آزمونهای متعدد در نظام جمهوری اسلامی مفتخر و سربلند ظاهر شده‌اند. جنابعالی با توجه به سابقه‌ی حضور و خدمت در آن استان با برجستگی‌های جوانان فداکار و مردمان پر انگیزه و وفادار آن آشنائید. لازم است این برجستگی‌ها تقویت و تثبیت و بزرگ داشته شود و در این راه از علمای دین و فرزانگان حوزه و دانشگاه یاری گرفته شود.

تقویت_جریان_انقلابی و جوانان مؤمن و روی‌گشاده و دست‌مهربان با همه‌ی قشرهای مردم توصیه‌ی مؤکد اینجانب است. توفیقات شما را از خداوند مسألت میکنم.
سیّدعلی خامنه‌ای
۱۴ آبان ۱۳۹۸

دیدگاه های این مطلب

1 نفر دیدگاه خود را در مورد این خبر بیان کردند. شما نفر بعدی باشید

  1. طوسی زارم رودی از نکا در گفت:

    بسم الله الرحمن الرحیم/ خداوند قادر ومتعال را شاکریم واز حسن انتخاب واعتماد بجا وبموقع وحکیمانه رهبر بزرگوارمان بجهت انتصاب دکتر حجة الأسلام حاج محمد باقر محمدی لائینی را به سمت نماینده ولی فقیه دراستان ولایتمدارمازندران وامام جمعه شهرستان ساری که از حیث علمی ،نظری وعملی ودیگر موئلفه های حساس مسئولیتی مانند صبغه مبارزاتی فرهنگی ،اجتماعی وسیاسی درخور این مسئولیت خطیر بودند، بسیار خرسندیم وامیدوارم دراین مقام ومسئولیت بزرگ اما خطیر وپرمخاطره وحساس با وجود رقبای جناحی وفراجناحی و…! باتوکل برخداوند وتوسل به محمد(ص) وآل مطهرش(ع)وهمت مضاعف خود ویار ی جستن ازدیگر دوستان انقلابی ومذهبی متعهد، موفق وموید باشندوهرگز از دندان تیزو پر طمع نزدیکان ودوستان وثناگویان بی غیرت ودعگویان با علت ومسئولین حریص وچشم طمع دوخته به بیت المال(اعتبارات استانی وشهری)و… غافل نباشند که گناه بزرگ وخیانت در امانت است/درود بر افتخار شهر مان /موفق وپیروز وسر افراز باشید/ومن الله التوفیق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *