رکاب زنان مازنی در چند قدمی کربلا/ تصویر

دبیر هیئت دوچرخه سواری استان مازندران از برگزاری سومین تور دوچرخه سواری سایکل توریست و بسیج سپاه کربلای مازندران به کربلای معلا خبر داد .
به گزارش نیکا خبر ، عبدالمطلب کریمی نودهی با اعلام این خبر گفت :این برنامه با سرپرستی سید رضا حسینی پس از پیمودن برای نوزدهمین بار با شعار (( “ماترکناک یابن الحسین”)) از مازندران تا مشهد الرضا مسیر ۷۰۰ کیلومتری را طی کردند و با تبرک از استان قدس رضوی پرچم سبز گنبد حضرت امام رضا (ع) راضمن انتقال به مراسم یادواره شهدای والا مقام شهرستان میاندرود در روستای شهید پرور عزت الدین سومین مرحله از تور خود را با هدف زیارت کربلای معلا برگزار کرد.
کریمی خاطر نشان کرد : حرکت تور دوچرخه سواری در ۱۲ مهرماه امسال از کنار از حرم شهدای گمنام شهرستان نکا به سوی گلزار شهدای شهرستان میاندرود و با بدرقه رسمی فرماندهی و پرسنل سپاه ناحیه میاندرود به کربلای معلا آغاز شد .
وی گفت : کاروان دوچرخه سواران سایکل توریست به نمایندگی از ورزش استان همه ساله با حمایت سپاه کربلای مازندران، اداره کل ورزش و جوانان استان و شهرستانهای میاندرود ونکا ،سپاه ناحیه میاندرود و نکا ،گردان تکاوری ۲۱۵ و ۲۲۲ ، امام حسین ، امور ایثارگران مسیر مازندران تا کربلای معلا را رکاب می زد و این روز ها در چند قدمی کربلا معلا حضور دارد .

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *