اجباربرای پایان دادن به ماموریت داوطلبانه “رضا شهمیری” درفوتبال نکا !/ آقای رئیس مراقب افراد خودشیفته باشید

چندی پیش درفضای مجازی خبری درج شدکه بدور ازانتظار جامعه ورزشی شهرستان نبود .
متن خبر به شرح ذیل بود
“پایان نامه نانوشته فوتبال نکا با رضا شهمیری / رضایی سرپرست شد.
طی حکمی ازسوی غلامرضا بهروان رئیس هیات فوتبال استان مازندران مجتبی رضایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نکا موقتا به عنوان سرپرست هیات فوتبال نکا منصوب شد.
این حکم موقتی بوده و تا انتخاب رئیس جدید رضایی امورات فوتبال نکا را خود مدیریت خواهد کرد.
طی نامه ای از علیرضا شهمیری به دلیل فعالیت چندین ساله اش در مسند رئیس این هیات تقدیر شد.

نیکا خبر ،اما پشت صحنه این خبر ،خیلی خبرها بود البته جامعه ورزشی از آن بی اطلاع نیست .”
سناریوی این عزل و برکناری نیروهای کار آمد جهادی و نیز ارزشی در بدنه ورزش شهرستان از یکی دوسال قبل استارت خورد از زمان ورود افراد خود شیفته بی سواد و ناکار آمد و نفوذ در بدنه ورزش ، سبب مهمترین عامل اینگونه اتفاقات شد.
قطعا همه مخاطبین محترم واقفندکه روسای هیات های ورزشی بدون هیچ چشم داشتی فقط با هدف خدمت درعرصه ورزشی ورود پیدا می کنند و باری از مشکلات و وظیفه مندی اداره ورزش را بدوش می کشند عدم توجه به این مهم و ناسپاسی و قدرنشناسی ،بی توجهی به نیازهای اولیه آنها تبعات ناگواری را در حوزه ورزش شهرستان در پی خواهد داشت .
قطعا در صورت عدم برخورد و مانع نشدن افراد غیر مسئول که هر دم همانند آفتاپرست رنگ عوض کرده و هر از چند گاهی در شکل مشاور ، گارد تشریفات ، هیات همراه ، متولی رسانه ورزشی، سرپرست ،دیبر و رئیس هیات بدونه هیچ گونه تخصص البته بدونه هیچ چشم داشتی بشکل ماهرانه ایی در بدنه ورزش شهرستان ورود نموده ،قطعا دود این کنده نیم سوز چشم خیلی ها را کور خواهد کرد .
امثال رضا شهمیری ها کم زحمت نکشیدند که با تهدید و اعراب و تحمیل درخواست های نیروهای نفوذ از گردونه ورزش خارج شوند .
به گفته رضا شهمیری سناریوی برکناری او را افراد غیر مسئول در ورزش بر رئیس اداره ورزش شهرستان تحمیل کردند بگونه ایی که از سر ناچار ،کار به جایی رسید که مسئولیت هیات را شخص رئیس اداره شهرستان بدوش خواهد کشید .
چند سوال از جناب رئیس اداره ورزش شهرستان
چه لزومی داشت و چه اجباری بود؟ شخصی که تلاش زیادی برای احداث و خرید زمین چمن مصنوعی ، ایجاد کف پوش سالن سردار طوسی ،حفر چاه برای مجموعه سردار طوسی و نصب تابلو سالن انجام داده است می بایست از هیات کنار گذاشته شود اونهم به بهانه نپذیرفتن فردخودشیفته که مدتها قبل کارنامه بی کفایتی اش برهمگان مشخص شده بود .
چه اجباری برای پایان دادن به ماموریت داوطلبانه “رضا شهمیری” درفوتبال نکا بود ؟ گیریم که یار غار و رفیق گرمابه و گلستان شما پستی نگرفت و هیچ هیاتی حاضر به همکاری با ایشان نبوده است بجهنم
آیا ارزش داشت رئیس هیات ورزشی که بدون هیچ چشم داشتی برای جوانان این شهرستان تلاش میکرد را عزل نمایید؟
جناب رئیس ! تصمیم شما جای تامل دارد و اینکه شایسته است به خود برگردید و اقتدار مدیریتی خود را حفظ کنید و همچون گذشته با استفاده ازخرد جمعی به امر هدایت سکان ورزش شهرستان تلاش نمائید در این واپسین روزه ها با شرایط بد اقتصادی که همه تلاش می کنند با مشارکت و همدلی نیروهای مردمی و خودجوش و هیاتها امورات را به سرانجام برسانند شما مقتدر باشید و قدردان زحمات روسای هیات های ورزشی ، قطعا کارنامه شما که از نیروی های ارزشی و منتسب به بیت شهید والا مقام سردار بردبار عارف و مجاهد دوران است برای مردم دیار نیکان مشخص و همواره درخشان بوده و هست .
نگذارید سناریوی های بعدی حذف روسای هیات والیبال و بومی محلی که سد راه ورود افراد خود شیفته و کاسب ورزشی شدند ، با همین روش تکرار گردد.

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *