تجدید میثاق یاوران انقلاب با ولایت در نکا با حضور دکتر چمران / تصویر

عصر دیروز گردهمایی بزرگ یاوران انقلاب با حضور امام جمعه محترم شهرستان ، دکتر چمران و سر شاخه ها و معتمدین و نیز انقلابو ن شهرستان نکا در مصلای امام خمینی این شهرستان برگزار شد .
در همایش یاوران انقلاب در مصلای امام خمینی نکا عنوان شد .
ناهنجاری‌های اجتماعی ارزش پول ملی به دلیل ندانم کاری‌ها پایین آمده وتنها می توان گفت ۲۰ درصدبه تحریم و یتواند بر اینم مشکلات نقش داشته باشد .
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،عضو سابق شورای شهر تهران در در اجتماع بیش از یک هزار نفر از نیروهای قرارگاه خدمات اجتماعی یاوران امام و انقلاب اسلامی همایش یاران انقلاب سر شاخه ها و معتمدین انقلابی این شهرستان در مصلای امام خمینی اظهار داشت: چهل سال آمریکا علیه ما تلاش کرد و به برکت وجود مقام معظم رهبری و خون شهدا ما پیشرفت کردیم و آنها به عقب رفتند.
وی افزود: نیروی داعش که دست پروده آمریکا بوده از طریق تنظیمات فکری نیروهای رزمنده و سپاه قدس از بین رفت در غیر این صورت بیخ گوشمان داعش حکومت تشکیل می‌داد و جهانیان فهمیدند این جایگاه بین المللی ما است.
چمران بیان کرد: رزمندگان یمنی بدون کفش و پوتین شجاعانه با پولدارار ترین متمولترین کشور منطقه یعنی عربستان می‌جنگند و امروز فرودگاه عربستان زیرموشک یمن بوده که این نشان دهنده قدرت مقاومت اسلامی است و قطعا و یقینا جبهه مقاومت به پیروزی می‌رسند.
این فعال سیاسی افزود: ناهنجاری‌های اجتماعی را خوب می‌دانیم ارزش پول ملی به دلیل ندانم کاری‌ها پایین آمده وتنها می توان گفت ۲۰ درصدبه تحریم ربط دارد اما بیشتر آن به دلیل مدیریت نادرست است. کشورهای همسایه که تحریم نیستیم به عنوان مثال میزان تجارت ما باعراق هفت برابر تجارت ایران با کل اروپا است. کشورما کشوری کشاورزی است که علاوه بر تامین نیاز کشور صادر نیز می‌کنیم.
وی گفت: آمریکا نخست وزیر ژاپن را واسطه‌گری کرده امابه جایی نرسید فرانسه کشوری بوده که خود نتوانست برای کشور خود کاری کند می‌خواهد واسطه کند اما کوتاه بیاییم از حقوق مردم کوتاه نمی آییم هرکسی به اندازه یک سانتی متر به خاک ایران تجاوز کند به آنان رحم نخواهیم کرد.
چمران تصریح کرد: ۱۲ تیرماه سال ۶۷ یک ناو نظامی هواپیمای مسافربری ما را با موشک زه . ۲۹۰ نفر از هموطنان را به قعر دریا فرستاد و به فرمانده ناو جایزه دادند اما پهپاد جاسوسی بدون سرنشین آنان را با یک حرکت ارزشمندتکنولوژی از بین بردیم.
وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری بر اقتصاد بدون نفت تاکید دارند گفت: حتی اگر نفت نفروشیم باز هم می توانیم اقتصاد کشور را اداره کنیم مشکل اقتصادی وجود دارد و روی اقشار ضعیف جامعه مانند کشاورزان و کارگران فشارزیاد است اما این مشکل قابل مدیریت است باید مسئولان با کار شبانه روزی مملکت را اداره کنند.
چمران افزود: دشمنان از طریق مختلف بوق‌های تبلیغاتی سردادند به دین، مکتب،اعتقادات، مذهب،خانواده،عفت وحجاب ما حمله کردند نباید مسئولان کارشکنی کنند.
دکتر چمران به بیانیه گام دوم انقلاب نیز اشاره کردو گفت : رهبر انقلاب پس از مشورت گرفتن از نظر کارشناسان برجسته کشور خودشان این بیانیه را تظیم کردند که این گام دوم انقلاب چیز کمی نیست در جریان سیل و مکشلات آن کمتر به آن پرداخته شد اما انسان هرچقدر بیشتر به آن مطاله می‌کند به اوج تفکر ایشان بیشتر پی می‌برد.
وی افزود:عنایت الهی بر رهبر فرزانه انقلاب است و خداوند او را به حال خود رها نمی‌کند و نتایج آنرا همه داریم می‌بینیم، از سوی دیگر عده‌ای کار شکنی می‌کنند . تمام بوق‌های تبلیغاتی دنیا به هر طریقی که فکر کنیم روی ما دقیق شدند.
وی به قدرت اجتماعی مردم اشاره کرد و گفت :مردم ما نشان دادند در انجام کارهای اجتماعی همانند سیل اخیر سیل محبت جاری می کنند ،آنچه رهبر انقلاب در گام دوم انقلاب به آن اشاره کرد
وی در ادامه این همایش بر مدیریت و سازماندهی هر بیشتر تشکلهای فرهنگی و انقلابی کشور تاکید کرد و گفت : باید بتوانیم یک گروه منسجم را به وجود بیاوریم تا این گروه‌های منسجم در میان مردم پخش شوند و بتوانند جامه را به سمتی که می‌خواهیم هدایت کنند تا نگذاریم خدایی ناکرده انقلاب ما به دست نااهلان بیفتد.

دیدگاه های این مطلب

1 نفر دیدگاه خود را در مورد این خبر بیان کردند. شما نفر بعدی باشید

  1. چندین دوره اصلاحطلبان روی کارامدن هاشمی خاتمی وروحانی واصولگراهمچنان بروش سنتی خود باوردارد که درست است ایاوقتش نشده یه مهندسی بشه؟چرااین همه سال در راس نبودند؟مابه نماینده اصولگراولصلاحطلب رای بدهیم یاندهیم کاری برای شهرنمیکنند همه سیاست زده هستند وسیاست باز،امروز باید اعتمادسازی کنید به چ کسیاعتمادکنیم که حرفش وعملش یکی باشه؟مردم خسته شدند ازاین همه بی اعتمادی ودو رویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *