شهردارنکا خطاب به رئیس شورای شهر:هرگزتخلف نخواهم کردو دردفاع ازبیت المال کوتاه نخواهم آمد

خلاصه خبر : من معصوم نیستم و قطعاً اشتباه دارم از شما و مردم بابت استعفا که علت خاصی داشت عذرخواهی میکنم دیکته نوشتن غلط هم دارد، ولی هرگز تخلف نخواهم کرد، هرگز در دفاع از بیت المال کوتاه نخواهم آمد، هرگز اجازه تعرض بر اموال مردم را به کسـی نخواهم داد، جانمازی آب نمـی کشم ولی خدا رو شاکرم که نان حـلال سر سفره خانواده خود بردهام،

سید مهدی احمدی شهردار نکا در نامه سرگشاده خود خطاب به رییس شورای شهر :من معصوم نیستم و قطعاً اشتباه دارم از شما و مردم بابت استعفا که علت خاصی داشت عذرخواهی میکنم دیکته نوشتن غلط هم دارد، ولی هرگز تخلف نخواهم کرد، هرگز در دفاع از بیت المال کوتاه نخواهم آمد، هرگز اجازه تعرض بر اموال مردم را به کسـی نخواهم داد، جانمازی آب نمـی کشم ولی خدا رو شاکرم که نان حـلال سر سفره خانواده خود برده ام،
جناب آقای آرست!
شهر نکا شما را به عنوان معلم قرآن و امانتدار می شناسد، من هم چند بار پشت سرتان نماز خواندم.
در آن جلسه غیر رسمـی مورخه ۰۶/۰۷/۹۷ که دلیل استعفـای من بوده است، شخصـاً حضور داشتید، حتماً شهـادت می دهید که چه اتفاقی افتاد، فردای آن روز ۰۷/۰۷/۹۷ استعفا نوشتم و تحویل رئیس دفتر دادم با شما تماس گرفت، پس از چند روز که زحمت تحویل آن را از دفترم کشیدید به آقای صفری فرمودید حرفش را هم نزنید به کسی نگویید، پیش من باشد من خودم درست می کنم، حتماً هم شهادت می دهید که چندبار از شما و سایر دوستان درخواست جلسه نمودم و اصلاً توجه ننمودید.

اگر سایر دوستان از من گلایه مندند که چرا به آنان نگفتم حق با آنهاست چرا که فقط شما مطلع بودید. شما رئیس شورا هستید، باید پدری می کردید باید به همه اطلاع می دادید باید از من دلیل می خواستید، نه تنها این کار را انجام ندادید بلکه به صورت نامعلوم در حالی که آن روز به دنبال پیگیری بودجه برای شهر در سازمان برنامه بودجه استان بودم، از سایر دوستان با وضعی که بعدها بهتر مشخص خواهد شد با استعفا موافقت نمودید.

عصر آن روز دو رکعت نماز خواندم، تمام وسایلم را جمع کردم هنگام رفتن از شما گلایه نمودم که آدم با دشمن خود اینگونه رفتار نمی کند، چگونه با من اینگونه رفتار شد؟

از آن روز تا به حال چند بار با شما و سایر دوستان تماس گرفتم، بارها پیامک دادم( اسناد آن هم موجود است ) ولی یک بار نه به تلفن جواب دادید و نه به پیامها، چرا؟! مگر به شهردار انتقاد نداشتید؟ مگر مخاطب شما من نبودم؟ چرا حاضر نشدید حتی یک بار رو در رو صحبت کنیم و حرفهای مرا هم بشنوید؟ چرا جلسه ای نگذاشتید تا شبهات برطرف گردد؟ چرا اجازه دادید عده ای از آب گل آلود ماهی بگیرند؟ حرفهای بی اساس بزنند و بین ما فاصله ایجاد کنند، غیبتها و تهمتها و در نتیجه گناهان کبیره و صغیره راه بیفتد و عده ای هم به دنبال تخریب اموال عمومی در شهر باشند؟ چرا؟!

چرا در جلسه مورخه ۲۳/۰۸/۹۷ که از من دعوت به عمل آوردید اجازه ندادید در جلسه شورا حضور پیدا کنم و حرفهای مستدل و منطقی خود را همراه با آمار و ارقام در حضور خبرنگاران بیان کنم و به سوالات شما هم پاسخ دهم؟ اینها نمونه سوالاتی ست که باید شخصاً به عنوان رئیس شورا پاسخ گو باشید .

خدا را شاکرم که در این مدت بررسی استعفا کوچکترین کوتاهی در انجام وظایف محوله نداشتم و تا آخرین لحظه ای که در این مسئولیت خواهم بود کوتاهی نخواهم کرد ولی این همه وقت، این همه هزینه مادی و معنوی، این همه خسارت مادی و معنوی که صرف این کار شد بر عهده چه کسی است؟ نه تنها از شما و سایر اعضای محترم بلکه از حضرت آقا به عنوان امام جمعه محترم، از دادستان محترم به عنوان مدعی العموم، از آقای دکتر شاعری به عنوان نماینده محترم مردم ، از فرماندار عزیز به عنوان نماینده عالی دولت درخواست جلسه نمودم ولی غافل از حضور شما در آن جلسات!

معتقدم تنها در سایه یکدلی و همدلی، ایثار و گذشت می توان شهر را ساخت. شهر خوب یافتنی نیست بلکه ساختنی است باید شهر را با تلاش و کوشش ساخت. انشاالله به هنگام رفتن از این شهر، همه جزئیات همراه با عملکرد شهرداری و شورا را به اطلاع مردم عزیز و فهیم نکا خواهم رساند.

من معصوم نیستم و قطعاً اشتباه دارم از شما و مردم بابت استعفا که علت خاصی داشت عذرخواهی میکنم اما همچنانکه در روز معارفه قول دادم، شاید اشتباه داشته باشم چرا که دیکته نوشتن غلط هم دارد، ولی هرگز تخلف نخواهم کرد، هرگز در دفاع از بیت المال کوتاه نخواهم آمد، هرگز اجازه تعرض بر اموال مردم را به کسـی نخواهم داد، جانمازی آب نمـی کشم ولی خدا رو شاکرم که نان حـلال سر سفره خانواده خود برده ام، شما نگران من نباشید، پیش وجدان خود شرمنده نیستم و روز قیامت پاسخگوی اعمال خود خواهم بود، لذا شهردار نکا شهرداری نیست که خدای ناکرده تخلفی داشته باشد، اگر کسی چنین ادعایی دارد باید نزد خداوند متعال طلب آمرزش کند و پاسخگوی حق الناس باشد.

در پایان از جنابعالی که برای انتخاب من حرفها شنیدی و تاوان زیادی دادی! درخواست می نمایم به عنوان ریاست محترم شورای اسلامی شهر، تدبیر لازم برای ادامه همکاری بیشتر میان شهرداری و شورا فراهم تا چرخ توسعه شهر نکا بیش از پیش بچرخد و شاهد شکوفایی شهر در پایان این دوره خدمت باشیم.

«و آخر دعوانا أن الحمدلله رب العالمین»

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *