حاجی بابایی :هیچ‌کس به دنبال سقوط دولت نیست،وزرای ناکارآمدو چهره‌های اشرافی بایدبروند

وزیر دولت بهار : دنبال عقده‌گشایی نیستیم، مشکلات اقتصادی مردم باید حل شود/ هیچ‌کس به دنبال سقوط دولت نیست، وزرای ناکارآمد و چهره‌های اشرافی باید بروند
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه دولت باید پاسخگوی خواسته‌های مردم باشد، گفت: وزرای ناکارآمد و چهره‌های اشرافی باید بروند این خواسته به حق مردم است.
حمیدرضا حاجی‌بابایی امشب در مراسم بزرگداشت شهید آیت‌الله بهشتی و شهدای هفتم تیر در مسجد جامع شهرستان گرگان اظهار کرد: انقلاب اسلامی باید از آزمایش‌های متعددی عبور کند و مسؤولان این مملکت چه رئیس‌جمهور و چه وزیر باشند باید امتحان شوند، خدا می‌خواهد ببیند آیا می‌خواهند از مسؤولیت خودشان سوء‌استفاده کنند یا به مردم خدمت کنند، آیا به دنبال پُر کردن جیب‌شان هستند یا می‌خواهند کار اقتصادی راه بیندازند.
وی تصریح کرد: تمام دشمنان جمع شدند تا به مردم ایران بگویند که اشتباه کردند قرآن را دوست دارند و زیر پرچم جمهوری اسلامی هستند، امروز دنیا در برابر ایران تعظیم کرده است، همان ترامپ که همه می‌گویند دیوانه است اما دیوانه‌تر از ترامپ کسی است که به او اعتماد کرده است.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با اشاره به اینکه حفظ نظام برای ما مهم است، اضافه کرد: ما با آمریکا مذاکره کردیم و نتیجه آن را همه دیدند، آمریکا گرگ است، آمریکا هیچ وقت درست نمی‌شود.
حاجی‌بابایی با اشاره به اینکه رئیس‌جمهور آمریکا به دنبال نابودی ایران است، اظهار کرد: آنها هرچه امکانات در اختیار دارند به کار می‌برند تا انقلاب اسلامی را ساقط کنند، آنها نه به دنبال اصولگرا هستند نه اصلاح‌طلب، هدف آنها از بین بردن ایران است.
رئیس کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی تشریح کرد: رژیم صهیونیستی با ایران مخالف است نه اصلاح‌طلب و اصولگرا؛ آنها با تمامیت ایران مخالف هستند، انقلاب اسلامی در تمام مراحل با پیروزی عبور کرده و باز هم این روند را ادامه خواهد داد.
حاجی بابایی مطرح کرد: ما باید از یک معبر عبور کنیم تا توطئه آمریکا به کلی از بین برود، این آخرین معبر است، آمریکا هر چه توان دارد برای مقابله با ایران به کار می‌گیرد، آنها حتی حاضر نیستند معطل شوند، ما برنامه‌ای داریم که در برابر توطئه آمریکا راهگشا است.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با اشاره به اینکه استکبار جهانی دو هدف را در کشورمان دنبال می‌کنند، افزود: دشمن در تلاش است مردم را نسبت به نظام اسلامی بی‌اعتماد کند، امروز در کشورمان هرگونه اختلاف داخلی و سیاسی سم مهلک است.
این نماینده مجلس تأکید کرد: امروز هرچه مردم را ناراحت کند به حفظ نظام آسیب می‌زند، حرف مردم در بسیاری از موارد درست است، در بسیاری از موارد دولت و مجلس و قوه قضاییه ناکارآمد بودند هر سه قوه وظیفه دارند بیشتر به مردم خدمت کنند.
حاجی بابایی یادآور شد: ما در برابر این مردم؛ در کار کردن و کارآمدی تلاش نکردیم، اما این مردم در اهداف انقلاب و اسلام تمام اهداف را با موفقیت پیش بردند.
وی با اشاره به برخی از مهم‌ترین مشکلات کشور گفت: کسانی در این کشور خلق و خوی اشرافی‌گری پیدا کردند تا این مطلب گفته می‌شود، نباید دنبال گروه سیاسی خاصی برویم، حتی اگر به حزب خودمان اشرافی‌گری وجود دارد باید به دهانش بزنیم و نباید با اشراف‌زاده‌ها و آقازاده‌ها تعارف داشته باشیم.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس افزود: ما خون ندادیم که در این کشور عده‌ای از فرصت‌ها سوءاستفاده کنند، این انقلاب برای شهیدان است و بعد از عبور از آمریکا باید از معبر دیگری عبور کنیم و آن خوی اشرافی‌گری است.
حاجی بابایی متذکر شد: امام مسلمین با صدای بلند پیام اسلام و پیام‌خواهی دارد، همه باید کمک کنید، دولت امروز وظیفه دارد تا آخرین لحظه با سرعت به مردم خدمت کند، وزرا و مسؤولان ناکارآمد باید به سرعت عوض شوند، چند بار در مجلس این موضوعات مطرح شد، اما مجلس در این زمینه به وظیفه‌اش عمل نکرد و اکنون فضایی ایجاد شده که شخص رئیس‌جمهور باید وارد میدان شود.
رئیس کمیسیون تلفیق مجلس افزود: ما از دولت و مجلس می‌خواهیم که به مردم خدمت کنند و از معبرها عبور کنند، اما اینکه کسی در این موقعیت و در صحنه بین‌المللی دنبال این باشد که به مردم القا کند اینها به دنبال سقوط دولت هستند سخت در اشتباه است، هیچ کس به دنبال سقوط دولت نیست، دولت باید به مردم پاسخ دهد؛ وزرای ناکارآمد و چهره‌های اشرافی باید بروند و این خواسته مردم است.

حاجی بابایی توضیح داد: نمی‌خواهیم عقده ترکانی کنیم، توقع این است که مشکلات اقتصادی حل شود، بیکاری جوانان باید برطرف شود، دنبال حساب‌کشی نیستیم و باید با موریانه‌هایی که نظام را از بین می‌برد مبارزه کرد، امروز وحدت، یکپارچگی و نشاط و اعتماد به مردم باید تقویت شود و هرکس جز این عمل کند عاشق این نظام نیست.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس یادآور شد: هرکس بتواند امروز جوانی را بر سر کاری بفرستد، در صورتی که این کار را انجام ندهد خیانت کرده است.

حاجی بابایی، خطاب به دولتمردان گفت: شما مشکلات مردم را حل کنید ما دستتان را می‌بوسیم، اگر این دولت مشکل اشتغال، گرانی، دلار، سکه، واردات و قاچاق را حل کند ما دستشان را می‌بوسیم مگر ما با کسی مشکل داریم، هرکس ولایت را خوشحال کند ما خوشحال می‌شویم.

وی در پایان با اشاره به اینکه مسؤولان باید در وسط میدان و به فکر معیشت مردم باشند، افزود: تحریم بخشی از مشکلات است، اما بیشتر مشکلات ناشی از سوء‌مدیریت است.

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *