تصادف خونین کارگران شالیزار در نکا/ تصویر

در حادثه برخورد کامیون و مینی بوس در محور هزار جریب ۸نفر مصدوم شدند.

۸مصدوم در برخورد کامیون و مینی بوس به گزارش خبرگزاری صداوسیما، این حادثه ساعت۵ بامداد امروز پنجشنبه در منطقه نهالستان چلمردی روی داد.


بخشدار هزار جریب با بیان اینکه علت این حادثه انحراف به چپ کامیون اعلام شده است گفت: مسافران مینی بوس که از کارگران مزارع نشاء برنج بودند, ۸نفر مصدوم شدند.

محمد محمدیان با اشاره به اینکه مصدمان این حادثه ۴نفر و ۴نفر مرد بودند, افزود: ۳نفر از مصدمان به بیمارستان بوعلی و ۵تن دیگر به بیمارستان امام حسین نکا بستری شدند.

دیدگاه های این مطلب

2 نفر دیدگاه خود را در مورد این خبر بیان کردند. شما نفر بعدی باشید

  1. شهروند نکایی در گفت:

    سلام
    متاسفانه حداقل هر هفته گزارشی از تصادف اینچنینی در مسیر جاده هزر جریب داریم و اکثر انها هم تصادف با کامیون بود . چرا علت را بررسی نمی کنیم و اشکال اصلی را نمی گوییم چرا نمی خواهیم بگوییم جاده هزارجریب کم عرض مناسب تردد این همه کامیون نیست. چرا نمی خواهیم بگوییم مسئولین فقط گزارش می دهند و هیچ راهکار برای برون رفت مشکلات ندارند. چرا مسئول اداره راه حداقل عذر خواهی نمی کند و هزاران چرا های دیگر………………

  2. از مسئولین که خیری به ما نمی رسد . ما خودمان چرا با عجله و شتاب جان خود و دیگران را به خطر می اندازیم ؟ اینهمه سرعت و عجله و شتاب در رانندگی برای چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *