مادرشهید مدافع حرم :صدها روز از وعده صد روزه رئیس جمهورگذشت،اتفاقی درکشورنیافتد

تهمت‌‌زنندگان به شهدای مدافع حرم حقوق‌های میلیونی به جیب می‎‌زنند/صدها روز از وعده صد روز رئیس جمهور گذشت، اتفاقی در کشور نیافتد
مادر شهید رادمهر در واکنش به زمینه‌سازی برای سخنرانی کرباسچی در ساری گفت: کرباسچی و امثال آنها نیروهای کشورهای آمریکا و صهیونیست هستند.

عقیله ملازاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، درباره سخنرانی و حضور کرباسچی در ساری اظهار کرد: می‌گویند که ما می‌توانیم با صحبت و مسائل دیگر صلح را در جامعه برقرار کنیم، تا به حال چه چکار کرده‌اند؟

وی با بیان اینکه مسؤولان اجرایی کشور اصلا برای‌شان مدافعان حرم مطرح نیستند، افزود: اولین مسؤول اجرایی کشور ما اصلا اعزام نیروها را قبول ندارد، کدام‌شان تا به حال دل‌شان به حال اسلام سوخته؟ کرباسچی چه قدمی را در ایجاد اصلاح مطلوب در جامعه بر داشته است؟

مادر شهید رادمهر با اشاره به اینکه آنهایی که می‌گویند مدافعان حرم برای گرفتن پول و مسائل دیگر می‌روند الان می‌بینیم که حقوق‌های چند میلیاردی و چند صد میلیونی به جیب خودشان می‌رود، خاطر نشان کرد: این نفاق به رهبر، انقلاب و اسلام و نفاق به مذهب تشیع است، می‌توان گفت آنها اعمال کشورهای خارجی مانند آمریکا، رژیم صهیونیست و انگلیس‌اند.

مادر شهید رادمهر با بیان اینکه انگلستان اعلام کرد که داعش را برای از بین بردن شیعه تربیت کرده است، افزود: می‌توان گفت این افراد همه‌شان نوکر و جیره‌خوار همین کشورها هستند، اینها ته مانده جام‌های غرب را مستانه می‌نوشند.

مادر شهید مدافع حرم با بیان اینکه مدافعان حرم که حرکت کردند از توانمندی‌ها و مهارت های بسیار بالایی برخوردار و از فرماندهان بزرگ نظامی کشور بودند، یاد آور شد: این افراد را از دست می‌دهیم آب از آب تکان نمی‌خورد و آن وقت اراجیف تحویل مردم می‌دهند؟ با این کار می‌خواهند چه کنند؟ برای روحانی رای جمع کنند؟ به طرفداری از روحانی که به قول خود عمل نکرد؟

وی با اشاره به قول صد روزه روحانی افزود: صدها روز صد روزه تمام شد هنوز هم نتوانسته است و الان به در و آن در می‌زند به هر آویزه‌ای چنگ می‌زند تا خود را نگه دارد برای چه؟

مادر شهید رادمهر در ادامه افزود: غرور، تکبر و منیت و دروغگویی‌شان و نهایت به فکر خود بودن است که اینگونه افراد را مجاب و در جامعه ما دعوت می‌کنند و خجالتی از شهیدان محمود رادمهر، کمالی اسدی سه شهید تازه مدافع حرم ندارند.

وی به ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید استان اشاره کرد و گفت: حتی رحم به شهدا هم نکردند، خون شهدا را زیر پا گذاشتند و اصلا اهمیتی برای شهدا قائل نشدند و افرادی که این گونه افراد را دعوت می‌کنند هیچ کدام از خانواده شهدا نیستند و به فکر جیب خودشان هستند.

دیدگاه های این مطلب

5 نفر دیدگاه خود را در مورد این خبر بیان کردند. شما نفر بعدی باشید

 1. هیهات من الذلت در گفت:

  سخنان اینچنین این مادر شهید بوی دنیوی و دنیاطلبی میدهد تحت تاثیر افکار حزبی و جناحی قرار گرفته .خداوند هدایتش کند ان شاالله

 2. جانبازوخانواده شهیید در گفت:

  بله احسن!درست فرمودید!منم باشماموافقم!!بعنوان
  خانواده شهیدوجانبازازهمه ایثارگران خواهش میکنم
  مواظب ارزش وقیمت خودشون باشندوباورودبه جناح بندی هاجایگاه والای خودشونوبماخطره الهی نیندازن!
  اجرکم عندالله

 3. جناب هیات من الذلله….همیشه واقیعت ها همیشه تلخه

 4. سلام طبق فرمایش پیامبر(ص) خداوند در مورد شهید می فرماید من سرپرست بازماندن اوین هر کس آنها را خشنود کند مرا خشنود کرده و هر کس آنها را به خشم آورد مرا به خشم آورده است.طبق روایتی از تفسیر مفسر بزرگ طبرسی در الهیان
  لذا دوستان دقت کنند که فرد منتسب به روحانی چه دیدگاهی در مورد این بزرگواران گفته و قلب این عزیزیان را جریحه دار کرده است بترسی از خشم خدا اینها نور چشمشان ما هستند

 5. جلایان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *