پیام تبریک فرمانده سپاه شهرستان نکا به مناسبت آغاز سال جدید

سرهنگ پاسدار علی نجفی فرمانده سپاه شهرستان نکا در پیامی فرا رسیدن بهار طبیعت و سال شمسی جدید را تبریک گفت. مشروح این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

در هم آمیخته شدن شمیم دلگشای بهار طبیعت و عطر خوش بهار دل‌ها (ماه مبارک رمضان) بدون تردید سرشار از خیر و برکت بوده و این تقارن زیبا فرصتی ارزشمند و کم نظیر جهت نوسازی روح و خودسازی معنوی است که باید از آن به نحو شایسته استفاده کرد.

سال جدید به گوهر سخن ارزشمند رهبر انقلاب به عنوان جهش تولید با مشارکت مردم آراسته شده و تأمل در این نامگذاری گویای اهمیت مسأله اقتصاد در عزت و سربلندی کشور است زیرا دشمنان که در مقابله با ایمان، عزم و اراده پولادین این ملت بزرگ همواره شکست خورده‌اند می‌کوشند که با تضعیف اقتصاد و نابودی تولید داخلی، ایمان و امید مردم را هدف قرار دهند که تنها راه تحول در این عرصه حیاتی، جهش تولید و استفاده از ظرفیت مشارکت‌های مردمی است.

لذا در سال جدید همه باید بکوشیم بستر حضور و مشارکت مردم در عرصه تولید و اشتغال فراهم شود. سپاه شهرستان نکا سهم خود را در تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و ایجاد بستر تحول آفرینی در این عرصه ادا خواهد کرد انشاالله.

در پایان ضمن تبریک سال نو به رهبر معظم انقلاب، ملت شریف ایران و مردم خوب شهرستان نکا, امیدوارم سال نو سالی سرشار از پیروزی، بهروزی و موفقیت برای ملت بزرگ ایران باشد.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *