بازدید نوری استاندار مازندران از سد گلورد

تزریق اعتبار ۷۰۰ میلیاردی به سد گلورد در دولت سیزدهم

استاندار مازندران گفت: ۷۰۰ میلیارد تومان در دولت سیزدهم برای سد گلورد از ۱۱۰۰ میلیارد تومان هزینه شد و سد در دولت سیزدهم پیشرفت خوبی داشت.

یوسف نوری استاندار مازندران با همراهی فرماندران نکا و بهشهر امروز در بازدید از سد گلورد در جمع خبرنگاران با تسلیت سید خدمت آیت الله رئیسی و همراهان اظهار کرد: به فرموده رهبری که فرمودند:” امور را ادامه دهید” و خواسته سید شهید ، امروز جلسه پسماند را برگزار کردیم و بازدید از سد گلورد در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: سد گلورد با ۱۱۵ میلیون مترمکعب گنجایش آبگیری برای مصارف شرب و کشاورزی را داراست.

استاندار مازندران یادآور شد: آب سد گلورد اراضی پایین دست را تامین‌ می کند و موجب می شود تا مانعی در مقابل سیلاب ایجاد شود که در دهه ۷۰ سیلابی در نکا داشتیم که این سد از سدهای خوب استان‌ مازندران در برابر مهار سیلاب است.

نوری گفت: ۷۰۰ میلیارد تومان در دولت سیزدهم برای سد گلورد از ۱۱۰۰ میلیارد تومان هزینه شد و سد در دولت سیزدهم پیشرفت خوبی داشت.

وی افزود: در کنار ساخت سد گلورد، همچنین پلی برای ارتباط روستاهای بالادست داریم که این‌ پل دارای طول ۲۸۱ متر در ۱۲ متر است و تا شهریور به اتمام‌ می رسد.

استاندار مازندران گفت: یکی از مهمترین مسأله در شرق مازندران اميرآباد و روروریلی است که تامین مالی شده و امیدواریم به زودی آماده شود که برای بخشی از اقتصاد دریامحور مهم است

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *