آیت الله لائینی :برجستگی و افتخارات لشگر ۲۵کربلا بیشتر نمایان شود

نماینده ولی فقیه دراستان مازندران در دیدار با اعضای ستاد یادواره سرداران و۴۳۷تن از شهدای شهرستان نکا خواستار نشر افتخارات برجستگی های لشگر۲۵کربلا در دوران دفاع مقدس شد .
به گزارش نیکاخبر ؛ آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در دیدار اعضای ستاد یادواره شهدای شهرستان نکا با محوریت شهید محمدحسن قاسمی طوسی، ضمن گرامیداشت ایام، یاد و خاطره شهدای استان شهیدپرور مازندران و شهدای عزیزی که در حادثه دو روز پیش در دمشق با بمباران رژیم جنایتکار صهیونیستی به درجه رفیع شهادت رسیدند، اظهار کرد: فرهنگ و ارشاد اسلامی جامعه هنرمندان، حوزه علمیه، دانشگاه باید با چنین فضاهایی آشنا شده و عضو ستاد این یادواره‌ها باشند.
آیت الله محمدی لائینی گفت: به همین شکلی که لشکر ویژه مازندران در میان همه لشکرهای دیگر کشور درخشش بیشتری دارد به‌نظر میرسد که نکا در میان بقیه رزمندگان از همین درخشش، حضور، شور و اخلاص بهره‌مند است به‌خصوص که فرماندهی همچون شهید سردار طوسی و حاج رحیم بردبار از نکا بودند، انشالله ما هم همین صراط مستقیم را پیش برویم.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه مازندرانی‌ها باید جایگاه و برجستگی لشکر خودشان را نشان بدهند، خاطرنشان کرد: بنده توفیق داشتم از پایگاه مسجد جامع در سه سفر راهیان نور حضور پیدا کنم خیلی جالب و شیرین بود، رفته بودیم فاو، عکس سردار طوسی در کنار سرداران دیگر نبود بنده اعتراض کردم و گفتند اشتباه و غفلت شد، آنها به ما و یادواره‌ها نیازی ندارند ما به آنها نیاز داریم و حق و حقوق افراد هم باید حفظ شود، همه شهدا خوب و با اخلاص بودند، هر چه داریم به برکت خون آنهاست البته بسیجیان و جانبازان بر ما حق دارند و از افتخارات ما هستند.
شایان ذکر است :هجدهم فروردین ماه سالروز شهادت سردار محمد حسن قاسمی طوسی بعنوان روز شهرستان نکا نام گزاری شده است .
همه ساله در ابن ایام یادواره شهدای شهرستان نکا با محوریت سردارسرلشکر محمد حسن قاسمی طوسی در مصلی امام خمینی این شهرستان برگزار میگردد .
امسال نیز این مراسم در ساعت ۱۶ عصر روز یکشنبه نوزدهم فروردین ماه با سخنرانی سردار کریم پور از فرماندهان جبهه مقاومت و با مداحی حاج مهدی مختاری در مصلی امام خمینی نکا برگزار میگردد

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *