رئیس شورای هیئات مذهبی استان مازندران:اسرائیل را شرّ مطلق می‌دانیم

رئیس شورای هیئات مذهبی استان مازندران؛ جنایت سربازان شیطان صفت صهیونیستی در غزه وهتک حرمت به نوامیس مسلمین را محکوم کرد .

دکتر باقری رئیس شورای هیئات مذهبی مازندران اعلام کرد : با هماهنگی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با برگزاری تجمعات اعتراض آمیز ضمن محکوم کردن جنایات رژیم منحوس صهیونیستی خواستار برخورد قاطع مجامع بین المللی با ارتش شیطان صفت شدند.

باقری با تاکید بر آیه سوره حج ، از آزادیخواهان عالم خواست به کمک مردم مظلوم غزه بشتابند: أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَ إِنَّ اللَّهَ عَلَى نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ
به کسانى که جنگ بر آنان تحمیل شده رخصت [جهاد] داده شده است چرا که مورد ظلم قرار گرفته‏ اند و البته خدا بر پیروزى آنان سخت تواناست.
رئیس شورای هیات مذهبی استان مازندران اعلام کرد :درحقیقت شهادت کودکان، زنان، کادر درمانی و پزشکان در بمباران هوایی ارتش صهیونیستی در غزه، فقط یک جنایت جنگی نیست، بلکه نمادی از مرگ تفکر و تمدن غرب و نظام مدرنیته‌ای است که امثال بایدن و نتانیاهو از دست‌پروردگان اندیشه‌های سیاسی آن است و سازمان‌های عریض و طویل حقوقی و سیاسی بین‌اللملی بی‌خاصیت و تحت قیمومیت آمریکا و صهیونیست‌ها از نتایج نهادی آن است.
وی با اطهار تاسف گفت :,این جنایت جنگی برآمده از شر مطلقی چون رژیم غاصب، در حقیقت پایه و بدعتی مکارانه و جنایت‌کارانه است که حتی در دو جنگ جهانی اول و دوم نیز سابقه نداشته است.

دکتر باقری با یاد آوری سخنان امام موسی صدر خاطر نشان کرد : “اسرائیل شرّ مطلق است. اسرائیل ضد اسلام، ضد مسیحیت، ضد ایمان، ضد قومیت عربی، ضد انسانیت و ضد میهن است. بدتر از اسرائیل در جهان وجود ندارد. ما اسرائیل را شرّ مطلق می‌دانیم.
و امامین انقلاب بر از بین رفتن اسرائیل تاکید و باید این رژیم منحوس در برابر جنایات ضد انسانی محاکمه شود.

او افزود :هیئات مذهبی استان مازندران ضمن اعلام آمادگی خود در حمایت و کمک به مردم غزه و محکومیت این جنایت وحشیانه و همدردی با مردم مظلوم غزه و حمایت از مقاومت ملت و رزمندگان فلسطین در برابر جنایات جنگی صهیونیست‌ها، از همه آزادیخواهان و انسان‌های عدالت‌طلب و تمام نهادهایی که می‌توانند حامی مظلوم و خصم ظالم باشند می‌خواهد که از هیچ کمک و اقدامی برای تسریع در سقوط این رژیم جعلی دریغ نکنند.
به امید پیروزی نهایی ملت فلسطین و اقامه نماز در قدس شریف
انشاالله

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *