کلثوم؛قاتل ۷ پیرمرد مازندرانی دستگیر شد

 این زن که کلثوم نام دارد در نقشه هایش پیرمردهایی را انتخاب می کرده که کسی به نقشه او شک نکند و در این سالها ۱۳ ازدواج موقت با پیرمردها کرده که پس از افشای راز جنایت هایش به قتل ۷ مرد اعتراف کرده است. احتمال می رود مردان دیگری هدف قتل های این قاتل سریالی قرار گرفته باشد که تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان مازندران خبر داد: زن ۵۶ ساله ای که پس ازدواج با افراد مسن متمول آنان را به قتل می رساند در محمودآباد دستگیر شد و به ۷ فقره قتل اعتراف کرد .

به گزارش نیکاخبر؛سردارحسن مفخمی شهرستانی درباره جزئیات این خبر، گفت: در پی مرگ مشکوک پیرمرد ۸۲ ساله ای در شهرستان محمودآباد، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت .

فرمانده انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: در جریان رسیدگی به پرونده، کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان و پلیس آگاهی شهرستان محمودآباد با بررسی های همه جانبه به همسر ۵۶ ساله مقتول  مشکوک شدند و وی را دستگیر کردند .

سردارمفخمی اظهار داشت: متهم که در ابتدا منکر هرگونه دخالتی در مرگ همسر خود بود، در مواجهه با ادله ی پلیسی به قتل وی اعتراف کرد.

این مقام انتظامی، افزود:  با توجه به این که در بررسی سوابق ازدواج متهم، سایر همسران وی که افرادی مسن و دارای تمکن مالی مناسب بوده اند به طرز مشکوکی جان باخته بودند، متهم تحت بازجویی های فنی قرار گرفت .

سردار مفخمی، با بیان این که متهم با افزودن مواد بیهوش کننده در نوشیدنی های همسران خود آنان را بیهوش کرده و سپس آنان را به قتل می رساند، بیان داشت: این جانی حرفه ای در ادامه تحقیقات و بازجویی های به عمل آمده تاکنون به ۶  فقره قتل در سایر شهرستان های استان اعتراف کرد .

فرمانده انتظامی استان مازندران، در خاتمه با اشاره به این که متهم با شناسایی افراد مسن و دارای تمکن مالی با دریافت مهریه ای سنگین با آنان ازدواج کرده و سپس تصمیم به قتل آنان می گرفت، اظهار داشت: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت و تحقیقات پلیس برای بررسی و جزئیات سایر قتل های احتمالی ادامه دارد.

جزییات قاتل سریالی مازندران

این زن سال 92  اولین ازدواج خود را با یک پیرمرد اهل مازندران کرد که این مرد به خاطر کهولت سنی جان خود را از دست داد  اما این زن توانست طبق نقشه ای که داشت مهریه اش را از خانواده شوهر اولش گرفته است.

این زن دومین ازدواجش را 8 سال قبل انجام داده که قتل های سریالی اش را از زمان ازدواج دومش در ساری کلید زده است.

این زن که کلثوم نام دارد در نقشه هایش پیرمردهایی را انتخاب می کرده که کسی به نقشه او شک نکند و در این سالها 13 ازدواج موقت با پیرمردها کرده که پس از افشای راز جنایت هایش به قتل 7 مرد اعتراف کرده است.

این زن یک دختر دارد که سالها قبل پسرش پس از دوران پایان خدمت سربازی بخاطر بیماری سرطان تسلیم مرگ شد و از همان سالها نقشه ها را به اجرا گذاشته است .

قاتل سریالی مردان مازندران مهریه هایش را بیشتر به صورت ملک و زمین از خانواده ها گرفته و همه آنها را به نام تنها دخترش کرده است.

 افشای راز جنایت

آخرین سوژه این قاتل سریالی یک مرد در محمود آباد مازندران بوده که خانواده اش به مرگ پدرشان مشکوک و پس از بررسی در پزشکی قانونی مشخص شده که پیرمرد مازندرانی به خاطر مسمومیت با دارو و خفگی به کام مرگ فرو رفته است و متهم پس از دستگیری در پلیس آگاهی محمود آباد به قتل های سریالی در این 10 سال اعتراف کرده است.

بنا بر این گزارش، احتمال می رود مردان دیگری هدف قتل های این قاتل سریالی قرار گرفته باشد که تحقیقات در این زمینه ادامه دارد

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *