زمزمه دعای عرفه در مساجد دیار نیکان


رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نکا با اشاره به برگزاری مراسم دعای پرفیض عرفه همزمان با نهم ذی الحجه، گفت: این مراسم امروز هفتم تیرماه در بیش از پنجاه مسجدبرگزار می شود.
به گزارش نیکا خبر حجت الاسلام فعالی ضمن بیان این خبر گفت: همزمان با فرارسیدن نهم ذی الحجه مصادف با روز عرفه گرو های مختلف مردم با حضور در مساجد و زمزمه دعای حضرت سیدالشهداء (ع) در روز عرفه به راز و نیاز با پروردگار عالمیان پرداختند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: تقویت بنیه دینی و اعتقادی اقشار مختلف مردم به ویژه نسل جوان از طریق ارتباط با یگانه معبود هستی و آشنایی جوانان با معارف اسلامی و دعاهای وارده از برکات برپایی مراسم روز عرفه است.

وی از اقامه نماز پرفیض عید قربان همزمان با دهم ماه ذی الحجه خبر داد و گفت: برگزاری اقامه نماز و مراسم های جشن عید سعید قربان نیز جز برنامه های دهه ولایت است که روز عرفه آغاز شده و تا عید غدیر ادامه دارد .

فعالی افزود: سخنرانی ائمه جماعات، دیدار با علماء، خانواده های شهداء و جانبازان، اجرای مسابقات فرهنگی و مذهبی، مراسم های جشن و شادی با حضور مداحان اهل بیت (ع) و پخش نقل و شیرینی نیز از برنامه های ایام عید ولایت است

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *