همایش بزرگ خادمیاران رضوی برگزارشد/ ویدئو +عکس

همایش بزرگ خادمیاران رضوی به همت نمایندگی استان قدس در شهرستان نکا و با حضور امام جمعه محترم ، مسئول نمایدگی آستان قدس رضوی در مازندران و خادمیاران حرم رضوی از شهرستان نکا با شکو خاص و در فضای با معنویت بوستان شهدای گمنام برگزارشد.
به گزارش نیکا خبر ، مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران با اشاره به ثبت نام بیش از ۱۵ هزار نفر از مردم استان بعنوان خادمیار حرم رضوی گفت: در بعضی از شهرهای استان دفاتر خادمیاری رضوی در حال ساخت است و این با همت مردم و خیرین و نذورات آنها انجام می گیرد.


به گزارش نیکا خبر ، محمد اسماعیل امامزاده در حاشیه همایش خامیاران رضوی در مجموعه فرهنگی دفاع مقدس شهرستان نکا اظهار داشت: تاکنون ۱۵هزار نفر از برادران و خواهران مازندرانی بعنوان خادمیاران آستان قدس رضوی ثبت نام و فعالیت‌های خادمیاری خود را در حرم رضوی ودرشهرستانهای این استان آغازکردند
وی با بیان اینکه خادمیاران در ایجاددفاتردرشهرها اقدام کرده‌اند افزود: درهزینه‌های جاری و ایجاد مکان آستان قدس کمکی نداشته و همه فعالان ،خود در این راستا فعالیت دارند.


امامزاده بیان کرد: تاکیدات نظام رهاسازی ظرفیت مردمی در ارائه خدمات بوده و آستان قدس نهاد غیردولتی است و املاک آستان قدس وقف و یا نذورات مردمی است.
وی با تاکید بر اینکه اداره آستان قدس بر اساس همت مردم بنیانگذاری شده است، از تهیه و توزیع سبد کالا به ارزش ۱۵۰ میلیون تومان به همت همین قشر در بین نیازمندان خبر داد .
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران ادامه داد: خدماتی را در شناسایی محرومین ارایه می کنیم که تحت شناسایی نهادهای حمایتی نباشند.
امامزاده با اشاره به حجم افرادی که به حمایت نیازدارندخاطرنشان کرد:مردم استان بیش از ۸۰ میلیون تومان نذورات پرداخت نمودند که این مبالغ صرف محرومین استان خواهد شد .

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *