دردیداردکترباقری باحاج علی اکبری،برضرورت استفاده ازظرفیت های جوانان درامورفرهنگی تاکید شد/ تصویر

دیدارصمیمی دکتر محمد علی باقری مدیرکانون فرهنگی وهنری مسجدزینبیه باحضرت حجت السلام والمسلمین حاج علی اکبری ریس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور وامام جمعه موقت تهران بر ضرورت استفاده از ظرفیت های جوانان تاکید شده است .
به گزارش نیکا خبر ، دکتر باقری دراین دیدارصمیمی که درصحن جمهوری حرم مطهر امام هشتم علی بن موسی الرضا (ع )در حاشیه آئین تجلیل از ستادهای نماز جمعه شهرستانها برگزار شده بود از اقدامات حاج آقا درزمینه تغییر در ستاد نمازجمعه تهران قدرانی وتشکرنمودند.
مدیرکانون فرهنگی وهنری مسجدزینبیه نکا از تغییر درمحل برگزاری نمازجمعه تهران و خواستاربکارگیری واستفاده از نیروهای جوان درستادهای نمازجمعه سراسرکشورشد.
باقری با اشاره به اینکه این دیدار در آستانه تاسیس کانونهای فرهنگی وهنری مساجد که (۱۸)اسفندانجام گرفت خاطرنشان کرد:حجت السلام حاج علی اکبری امام جمعه موقت تهران درباره استفاده از نیروهای جوان و توانمند مطالبی را بیان کردندو در ادامه قول مساعد درجهت تحول دراین زمینه داده اند.
دکترباقری با ارائه پیشنهاد های فرهنگی بر ضرورت بکارگیری جوانان و نیروهای بانشاط در ستادهای نمازجمعه تاکید کرد .

باقری با اسناد به بیانات حضرت اقا در موضوع گام دوم انقلاب تصریح داد : توصیه رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب بیشتر خطاب به جوانان است و رویکرد حاکمیت و رهبری به جوانان بسیار چشمگیر و پررنگ است.
وی با بیان اینکه جوانان ما در طول ۴۰ سال از عمر انقلاب در هر عرصه ای ورود پیدا کردند، خوش درخشیدند بیان کرد: سابقه جوانان محدود به ۴۰ سال نیست، بلکه میلیون ها سال سابقه جوان درخشندگی و بالندگی است.
باقری در گفتگو با حاج علی اکبری با بیان اینکه خیرخواهی جوانان از تاکیدات قرآن بوده است تاکید کرد: بر این اساس باید همواره خواسته ها و نیازهای جوانان را بشناسیم و در حوزه های مختلف به ویژه ایجاد نشاط جوانان برنامه ریزی کنیم.

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *