کشف ۱۶ کیلو مواد مخدر مواد مخدر در شهرستان نکا

خلاصه خبر : رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران گفت: به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی، مقابله با سوداگران مرگ و در پی کسب خبری مبنی بر حمل مواد مخدر توسط ۲ نفر از سوداگران مرگ در شهرستان نکا، موضوع در دستور کار ماموران عملیات ویژه این پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران از کشف ۱۶ کیلو گرم مواد مخدر و دستگیری ۲ سوداگر مرگ در شهرستان نکا خبر داد.

به گزارش نیکا خبر و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، سرهنگ علیرضا ثقفی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران گفت: به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی، مقابله با سوداگران مرگ و در پی کسب خبری مبنی بر حمل مواد مخدر توسط ۲ نفر از سوداگران مرگ در شهرستان نکا، موضوع در دستور کار ماموران عملیات ویژه این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه متهمان که قصد حمل وجابجای مواد مخدر، با یک دستگاه خودروی سواری در این شهرستان را داشتند، شناسایی شدند.

سرهنگ ثقفی، گفت:با تشکیل تیم‌های عملیاتی، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نکا در عملیاتی ضربتی خودروی متهمان را متوقف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران، از کشف ۱۶ کیلو گرم تریاک در بازرسی از این خودروی این عاملان سودجوی مواد خبر داد و افزود: در ادامه این عملیات متهمان نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی گفت: تبلیغات اغواگرایانه مافیای مواد مخدر در خصوص تاثیرات مثبت مواد مخدر برای تقویت حافظه و .. باعث بوجود آمدن اعتیاد و مشکلات زیاد زندگی برای فرد، خانواده و جامعه می‌شود.

وی از مردم خواست: برای مقابله با سوداگران و جنایتکارانی که جز نفع خود به هیچ چیزی ایمان ندارند و همه چیز آنان در سود حاصل از تجارت مواد مخدر خلاصه می‌شود، با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

عکس :آرشیو

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *