کاش مسوولان گلوگاه سری به خانه مخروبه علی خواجه می زدند

خلاصه خبر : می طلبد مسئولان شهری یه تکونی به غیرت شون بدن آیا حاضرند یه دقیقه در این خانه زندگی کنند؟

علی خواجوی تپه در چادر هلال احمر شهرستان گلوگاه اسکان داده شد .
به گزارش نیکا خبر ُ به نقل از خبرنگار فتوحی از شرق مازندران. کاش مسوولان گلوگاه سری به خانه مخروبه علی خواجه می زدند بجای اینکه خودشان را بخواب بزنند.
می طلبد مسئولان شهری یه تکونی به غیرت شون بدن آیا حاضرند یه دقیقه در این خانه زندگی کنند؟

حسین علی خواجوی یکی از ساکنین روستای تپه که بعلت بیماری وضعیت نا مطلوب زندگی پر مشغله در یک خانه مخروبه دارد.کسی توجه به او ندارد و مسئولان شهری فقط فیلم و عکس می گیرند و چاره ایی و اندیشه برای حل مشکلات اش ندارند.بیش از ده سال است که در این خانه وضعیت زندگی مشقت بار دارد
دیشب به خاطر بارندگی خانه مخروبه اش در باران فرو ریخت و امشب هم در حین ریزش دیواره ساختمان او توانست جان سالم بدرد برد.

همان دیشب بود که به همت آقای موسوی رییس هلال احمر گلوگاه در چادری اسکان داده شد از طرفی خانه ی حسین علی با همت خیرین و مشارکت مردم در حال ساخت است و مسئولان شهر خوابند.
شایان ذکر است حسین علی فردی بیمار و تنها هست و همسرش بعلت نداری و بیماری اش از او جدا شد و الان بیش از ده سال است در این خانه روزگار تنهایی خود را سپری می کند

دیدگاه های این مطلب

1 نفر دیدگاه خود را در مورد این خبر بیان کردند. شما نفر بعدی باشید

  1. طوسی زارم رودی از نکا در گفت:

    ببینند وبیندیشند این مسئولین بی درد جامعه امروزی که یک شبه با زد وبند میلیاردر می شوند وویلادار وویلاساز می شوندزندگیهای آنچنانی دارند .البته نزدیک به چهل سال عمر ی که خدا به انقلاب اسلامی کشورمان داده و وصدالبته کجاست کمی تأمل وتفکر در زندگی روزمره دردمندان ومستضعفان ومحرومان وروستانشینان صادق با انقلاب که تا حد نثار عزیزترین چیزهایشان پای این انقلاب خمینی وحسینی ایستاده اند…!!اللهم الأجعل عاقبت امورنا خیرا!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *