دادستان نکا :دستگاه قضایی با اخلال گران نظم وامنیت عمومی شدیدا برخورد خواهدکرد

دادستان عمومی و انقلاب نکا با اشاره به ایجاد اختلال در عبور و مرور مردم توسط برخی افراد سودجو و راننده نماها افزود: افرادی که با تحریک دشمنان و معاند نظام به قصد ایجاد نارضایتی از خدمت‌رسانی کامیون‌ها و تردد آنها در جاده‌ها جلوگیری کنند در هر صنفی که باشند در چارچوب قانون برخورد جدی و قاطع خواهد شد، لذا اجازه نمی‌دهیم افراد سودجو و فرصت‌طلب با راهبندان و ممانعت از تردد کامیون‌ها موجب اخلال در زندگی مردم شوند.
به گزارش نیکا خبر حجت الاسلام ملا کریمی با هشدار به اینکه، افرادی همسو با معاندان نظام و با فراخوان دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی از طریق فضاهای مجازی اقدام به سد طریق و یا تهدید رانندگان با روشهای شکستن شیشه و یا آتش زدن اتومیبیل آنان می‌کنند، بدانند که به اتهام تهدید علیه امنیت داخلی تحت تعقیب قرار می‌گیرند.

دادستان نکا تصریح کرد: برخی افراد با برنامه‌ریزی به صورت هدفمند قصد به حاشیه بردن مطالبات صنفی رانندگان را دارند که لازم است مسئولان مرتبط آگاهی لازم را به قشر زحمت کش رانندگان بدهند تا مطالبات صنفی آنان مورد سوء استفاده افراد سودجو و معاندان نظام قرار نگیرد.

ملا کریمی با اشاره به اقدامات دستگاه قضایی این شهرستان در برخورد با افراد سودجو و متخلف در گذشته اظهار داشت: افرادی که با تحریک سایر رانندگان و تهدید رانندگان فعال قصد تشدید و اختلال در عبور و مرور کامیون‌ها در جاده‌ها و محورهای این شهرستان را داشته‌ باشند هشدار جدی می‌دهیم که در زندگی مردم اختلال ایجاد نکنند زیرا قانون با اینگونه افراد متخلف برخورد قاطع و سختی خواهد داشت.

دادستان نکا با اشاره به نظام فکری رسانه‌های معاند علیه نظام اسلامی ایران تصریح کرد: دشمنان با فضاسازی‌های بی‌مورد و استفاده از هرگونه فرصتی و بزرگ‌نمایی تلاش می‌کنند تا لباس دلخواه خود را بر هر اتفاقی بپوشانند.

وی از مردم خواست با هوشیاری بیش از پیش با اعمال نظارت عمومی، آن دسته از افرادی را که با اخلال در نظم، امنیت و تهدید و یا تخریب اموال شخصی رانندگان مانع خدمت رسانی و عبور مرور می‌شوند، شناسایی و به مراجع امنیتی، انتظامی و قضایی اطلاع دهند.

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *