یادواره شهدای نیروگاه «شهید سلیمی»نکا،برگزار شد/ فیلم و عکس

سی و یکمین یادواره ۳۳ آلاله به خون غلطیده نیروگاه «شهید سلیمی» نکا و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم استان مازندران، روز شنبه هفتم مهرماه برگزارشد.
در این مراسم رئیس سازمان بسیج کارگری کشور با اشاره به حماسه دلیر مردان دوران دفاع مقدس خواستار تبیبن و بازخوانی درس فرهنگ ایثار و ازخود گذشتی در اعصار مختلف خصوصا در شرایط فعلی مملکت شد.


علی حسین رعیتی فرد در جمع کارکنان نیروگاه شهید سلیمی و اقشار مختلف مردم که برای پاسداشت و یاد خاطره شهدای این واحد تولید انرژی گرد هم آمده بودند به موضوع توانمندی و خود اتکایی کارگران و تولید کنندگان در کشور اشاره کرد و گفت: آنچه که دشمنان را عصبانی کرده همین خود اتکایی مجموعه های مختلف تولید است و برا همین اساس هر روز برای کشورمان با اقدامات ناجوانمردانه توطئه های مختلفی را بوجود می آورد و بنا دارد که عرصه را برای ما تنگ نماید.
او تصریح داد : دردفاع مقدس قدرت ایمان اتکای جوانان ما دربخش مختلف تولید و خود باوری تقویت شده است .
او گفت: دفاع مقدس به مردم ما آموخت در بدترین شرایط باید متکی به توان داخلی بود و با استفاده از داشته خودمان با ابتکار خلاقیت و دانش بومی در جهت توسعه و توانمندی کشورمان گام برداریم .
وی بامحکوم کردن حادثه ترور کوردر اهواز خاطر نشان کرد: ملت ما با این ترقه بازیها هیجگاه از مسیر درست خود در ادامه حفظ ارزشها و حفاظت از انقلاب و دستاورهای نظام مقدس اسلامی خارج نخواهد شد و همواره خود را مصمم تر از گذشته وامدارشهدا می داند .
رعیتی فرد گفت: ملت ما امروز حفاظت آرمانهای انقلاب و پاسداری از آرمانهای بلند امام و شهدا و پیروی ازخط ولایت را سرلوحه کار خود قرار داده و در این را ثابت قدم حرکت خواهد کرد .

 

 

دیدگاه های این مطلب

2 نفر دیدگاه خود را در مورد این خبر بیان کردند. شما نفر بعدی باشید

  1. جناب یداللهی هم پیامهاروگلچین میکنندوسلیقه ای تعریف هارو میگذارند نه نقدهارو،اماباهمه اینهاهمه روزه سایتتون رو دنبال میکنم،خبرنامه باید همصدای مردم باشه نه مسئولان

  2. نخواستم انتقاد منو بگذارید،مهم پیام مربوط به خبرتان بود که نگذاشتید،بهرحال موفق باشیدمسئولی که تحمل دیدن چهارتانقد رو پای خبرهاتان نداره بدردمسئولیت شهرمامیخوره،چراکه مردم شهرمان عادت به مطالبه گری ندارند،مسئولی ندیدم که همصدابامردم شهرباشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *