شهابی :مردم صرفه جویی داشته باشند برق قطع نخواهد شد/ عکس

مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران از کاهش ۳ الی ۴ درصدی مصرف برق توسط مردم و مسئولین این استان خبر داد .
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما قاسم شهابی صبح امروز در حاشیه آئین تودیع و معارفه مدیران توزیع برق نکا که با حضور غلامیان معاون فرماندار نکا و بخشداران مرکزی و هزار جریب در سالن جلسات اداره توزیع برق نکا برگزار شده بود در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اقدامات مناسب انجام گرفته در ساعت پیک مصرف بین ۱۲ تا ساعت ۱۵ از کاهش ۳الی ۴ درصدی مصرف برق در مازندران خبر داد .


شهابی گفت : در این راستا بیش از ۴۰ مگاوات صرفه جویی جویی شده است .
مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران خاطر نشان کرد : در این حوزه صنایع نیز با نصب ژنراتورها و مدیریت مصرف در این ایام بیش از ۱۰۰ مگاوات صرفه جویی داشتند .
او با اشاره به اینکه صرفه جویی و مدیریت درمصرف تنها راه برون رفت از چالش برقی در استان است تصریح داد : مصرف بیش از توان تولید و انتقال است و در بعضی از روزها رشد فزاینده برق در مازندران با رشد ۳۰ درصدی رو برو بود و امروز و تنها راه، مدیریت در مصرف و صرفه جویی است تا شاهد قطع برق نباشیم.
وی اظهار امیدواری کرد :با راه انذازی ۴ واحد نیروگاهی کوچک در مازندران در اینده نزدیک ۱۰ مگاوات برق وارد مدار خواهد شد و قطعا شاهد کاهش خاموشی و پایداری برق در منطقه خواهیم بود .
در انی جلسه از زحمات مهندس نادعلی زاده قدردانی شد و مهندس قاری زاده بعنوان رئیس جدید امور توزیع برق شهرستان نکا معرفی شد.

دیدگاه های این مطلب

1 نفر دیدگاه خود را در مورد این خبر بیان کردند. شما نفر بعدی باشید

  1. عجب راه حل هوشمندانه ای ….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *