هفته جهاد کشاورزی درنکا درسکوت رسانه ایی برگزار شد

رسانه ها بر اساس نقش و وظيفه خطيري که دارند تاثير گذاري غير قابل انکاري در بستر سازي فرهنگي و آگاهي افکار عمومي به ويژه در امر توسعه و خدمات رساني دولتمردان داشته و در جامعه از جايگاه بالايي برخوردار هستند.
مديريت جهاد کشاورزي نکا در حالي هفته جهاد کشاورزي را آغاز کرد که رسانه هاي جمعي را ناديده گرفت و اين در حالي است که طي سال هاي اخير دولت با ايجاد رابطه اي صميمي با رسانه ها افق جديدي را در اين عرصه گشوده و رييس جمهور از رسانه ها به عنوان نمايندگان افکار عمومي ياد کرده که گوي سبقت را از همتايان قبلي خود و حتي اعضاي کابينه ربوده اند.
ارتباط با رسانه ها در عصر انفجار اطلاعات و انقلاب ارتباطات و آنفورماتيک به عنوان پل ارتباطي بين دولت و مردم اصلي انکار ناپذير و حياتي در پيشبرد امور است که جهاد کشاورزي نکا با عدم دعوت از خبرنگاران شهرستان اين اصل را در برنامه هاي خود زير پا گذاشته است.
مديريت جهاد کشاورزي نکا در حالي برنامه هاي خود را در سکوت خبري برگزار مي کند که رسانه به عنوان بهترين ابزار فرهنگي در جهت عملياتي شدن طرح ها و شتاب بخشي به روند اجراي برنامه ها و توسعه دولت محسوب مي شوند.
آنچه انتظار میرفت در این هفته باید به نحو شایسته از تولیدکنندگان و بهره برداران برترشهرستان تجلیل شود. دیدار با تشکل های کشاورزی در این هفته جهت تبادل نظر و بررسی مشکلات بسیار مهم است
و وقتی سکوت رسانه ایی حاکم باشد و یا اینکه از خبرنگاران شهرستان دعوت بعمل نیاد قطعا برنامه های غبارروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا، افتتاح پروژه های کشاورزی ، برگزاری مسابقات ورزشی، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای زنان روستایی، دیدار با اصحاب رسانه، برگزاری نمایشگاه کتاب و مسابقات ورزشی خبری نیست .

شایان ذکر است ۲۱ تا ۲۷ خرداد بعنوان هفته جهاد کشاورزی در تقویم جمهوری اسلامی ثبت شده است.

دیدگاه های این مطلب

2 نفر دیدگاه خود را در مورد این خبر بیان کردند. شما نفر بعدی باشید

  1. مدیر جهاد کشاورزی نکا دکتر طاهری همیشه فعال بودند
    احتمالا مشکل خاصی پیش آمده
    ما مردم نکا قدردان زحمات این مدیر خدوم هستیم

  2. ولی به عینه داریم میبینیم که ایشون چقدر دارن زحمت میکشن
    خداحفظشون کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *