دانشگاه علوم پزشکی مازندران ازمدیرروابط عمومی بهداشت و درمان نکا تجلیل کرد

نشست مسئولین روابط عمومی واحد های تابعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ساری برگزار شد
دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در نشست با مسئولین روابط عمومی واحد های تابعه این دانشگاه، ضمن تبریک روز ارتباطات با اشاره به جايگاه بالاي روابط عمومي در يک سازمان گفت: روابط عمومي نقش مهمي درانعکاس مطلوب چهره يک سازمان در دنياي مدرن امروزي بر عهده دارد.
دکتر حسین رنجبران جانشین رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز در این نشست طی سخنانی ضمن تاکید بر اهميت شغل روابط عمومي ، اطلاع رساني به موقع ، ساده و قابل فهم به مردم را خواستار شد.
در این نشست که با حضور مسئولین و رابطین روابط عمومی شبکه های بهداشت و درمان ، دانشکده ها و مراکز آموزشی درمانی و بیمارستان هاي تابعه دانشگاه علوم پزشکي سطح استان برگزار شد، دکتر فرزاد گوهردهي مشاور رئيس دانشگاه علوم پزشکي مازندران و مدير روابط عمومي و امور بين الملل اين دانشگاه ضمن بيان خيرمقدم و اهداف اين نشست ، برنامه ها ، استراتژيهاي آينده و رويکرد روابط عمومي دانشگاه مطالبي را ارائه کرد .
در ادامه برنامه ، هریک از مسئولین و رابطین روابط عمومی حاضر در جلسه به بیان مشکلات و موانع حوزه مربوطه پرداخته ، نظرات و پیشنهادات خود را در این راستا ارائه کردند.
در پایان این نشست از نفرات برتر حوزه روابط عمومی استان با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران تقدیر شد .
شایان ذکر است صبح امروز دکتر خانجانی مدیر شبکه بهداشت و در مان شهرستان نکابه اتفاق همکاران خود با حضور در محل کار مدیر روابط عمومی بهذاشت و درمان این شهرستان از تلاش های یکساله او قدردانی کرده اند.
دکتر خانجانی به نقش روابط عمومی در توسعه و شکوفایی دستگاه ها پرداخت .
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نکا یاد آور شد :روابط عمومی، هنر و علم اجتماعی است که درون و برون دستگاه را به هم پیوند می دهد. روابط عمومی هدف و چگونگی کلید برنامه ها را ترسیم می کند. روابط عمومی مشاور امین مدیر و کلیه کارکنان دستگاه است.


وی تاکید نمود : لازم است که مدیران و کارکنان صددرصد به وی اعتماد داشته باشندچون روابط عمومی آئینه زیبایی هاست. یک اتاق شیشه ای است که از هر طرف آن، همه چیز زیبا دیده می شود. روابط عمومی چشم و چراغ یک دستگاه است. روابط عمومی است که باید همه چیز را ببیند و همه چیز را نیز زیبا بنمایاند. روابط عمومی حافظ منافع دستگاه مربوطه و مردمی است که با آن سر و کار دارند.

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *